Ragelskis.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Šių metų kovo 4 dieną, be išankstinių perspėjimų, youtube ištrynė visas valdomas Lauryno Ragelskio paskyras. Kanalo „Pokalbiai iš virtuvės“ tiesiog nebeliko.


Per buvusio Rusijos prezidento ir dabartinio Saugumo Tarybos pirmininko pavaduotojo Dmitrijaus Medvedevo kalbą Sočyje vykusiame Pasaulio jaunimo forume fone buvo rodomas žemėlapis kuriame Ukrainos teritorija yra padalyta tarp Rusijos, Lenkijos, Rumunijos ir Vengrijos.


Lenkijos ūkininkai nori įvesti grūdų importo iš Lietuvos patikrų sistemą. Tuo pačiu metu, prisidengdama ekonominių interesų apsaugos priemonėmis, Lenkijos vyriausybė įgyvendina ilgalaikio strateginio plano elementus!


Lietuvos ir Lenkijos kariuomenių vadai 2022 metais parengė vadinamąjį „Oršos planą“, didžioji jo dalis yra įslaptinta, prisiminė prezidentės patarėjas Kęstutis Budrys.
Kai kurių Lietuvos valdžios svarstomų sprendimų ekstravagantiškas kvailumas galėtų kelti tik juoką, jei ne reali grėsmė Lietuvos gyventojams, kurie pagal Vakarų planus turi kovoti iki paskutinio ukrainiečio.


Kur ten užsieniečiams - net Lietuvoj gimusiems vaikams turinio beveik jokio. Gustavo enciklopedija (nežinau, ar dar kas šiais laikais ją žiūri), tūkstantmečio vaikai ir vakaro pasakos, na kažkiek išverstų filmukų. Manęs vis klausinėja draugai rusakalbiai, ką iš lietuviškų filmukų rekomenduočiau jų lietuvių kalbos besimokantiems vaikams ir aš net neturiu ko pasiūlyti. Tokio turinio visai nėra.


Šiandien Vokietijos centrinės žiniasklaidos viena iš pagrindinių temų - paviešintas aukštų Vokietijos karininkų slaptas pokalbis, kuriame buvo aptariama ataka prieš Krymo tiltą, Vokietijos pasiuntinio Rusijos vizitas į šios šalies Užsienio reikalų ministeriją, kitos su šiuo įvykiu susietos temos. "Suddeutsche Zeitung" aptaria Vokietijos pasiuntinio vizitą į Rusijos URM.  Vokietijos ambasadorius Rusijoje Alexanderis Grafas Lambsdorffas atvyko į Maskvą, kur dalyvavo derybose Rusijos užsienio reikalų ministerijoje.Vokiečių dienraštis "Berliner Zeitung" sekmadienio numeryje paskelbė istoriją 60-metės Erikos Seebacher, kuri tikėjo skiepų nauda, o dabar neišbrenda iš sveikatos ir finansinių problemų. Straipsnyje "Nuo "absoliučios skiepų šalininkės" iki skiepų neįgaliosios - dabar ji kovoja už teisingumą" rašoma, kad po skiepo Erika Seebacher pajuto burnoje itin stiprų metalo skonį. Jis atsirado praėjus dešimčiai minučių po injekcijos ir išnyko po geros valandos. Tai įprasta: skonio pokyčiai yra vienas dažniausių koronavirusinių vakcinų šalutinių poveikių.Ekonominio bendradarbiavimo ir prekybos organizacija (toliau – EBPO) pristatė 23-jų šalių geriausių praktikų atsparumo dezinformacijai srityje apžvalgą. Ją rengė EBPO narių Vyriausybių atsako į dezinformaciją ekspertų grupė, kurios viena steigėjų yra Lietuva.Vyriausybė informuoja, kad mūsų šalis turi ilgametę kovos su dezinformacija patirtį, todėl labai aktyviai įsijungė į šios apžvalgos parengimą.


Atsakau į kanalo rėmėjo Sannti klausimą: Pastebėjau, kad net jūsų buvę kolegos, kurie yra tikrai pasikaustę daugelyje dalykų, vengia išrinktosios tautos temos.Diplomatinė kalba yra labai įdomi priemonė, leidžianti, naudojant visuotinai priimtas formuluotes, pašnekovui perteikti tik numatytą prasmę! Tuo pačiu metu visuomenė bus visiškai įsitikinusi, kad viskas yra tvarkoje, ir nepastebės laimikio!


Kaip Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narys ir šešėlinės Vyriausybės krašto apsaugos ministras, esu stipriai susirūpinęs neatsakingais ir populistiniais Gabrieliaus Landsbergio ir Ingridos Šimonytės viešais pareiškimais apie tai, kad Lietuva į Ukrainą turi siųsti savo karius, o Lenkija, karo atveju, Lietuvos negintų.Visagino savivaldybės Stabatiškių kaimo teritorijoje, kuri ribojasi su Latvija ir Baltarusija, planuojama įrengti trumpaamžių mažo ir vidutinio aktyvumo radioaktyviųjų atliekų atliekyną (projektas B25). Statybos darbus planuojama baigti 2027 m., o eksploataciją pradėti 2028-2029 m.


Мы уже привыкли к тому, что любое упоминание с высоких трибун о том, что Россия – православная страна у прогрессивной российской общественности вызывает стойкое отторжение. Особое негодование традиционно вызывают слова об уникальности российской цивилизации, «русском мире» и внешнеполитических задачах России. Любая апелляция к Богу и напоминания о великом прошлом и больших задачах, стоящих перед страной, воспринимаются не иначе как проявление сектантства.


Šiandien naujienų agentūros "Rossija Segodnia" vadovė Margarita Simonjan savo socialinio tinklo "VKontakte" puslapyje paskelbė aukštų Vokietijos kariškių pokalbio garso įrašą, kuriame aptariamos tilto per Kerčės sąsiaurį puolimo vokiškomis tolimo nuotolio raketomis "Taurus" iš naikintuvo "Dassault Rafale" aplinkybės.


Šiemet minime mąstytojo, revoliucionieriaus ir Tarybų Sąjungos įkūrėjo, Vladimiro Iljičiaus Uljanovo (Lenino) mirties 100-metį. Vieni jį myli, kiti nekenčia, niekina. Bet faktas kaip blynas: Leninas - viena nedaugelio iš tiesų epochinio masto asmenybių.


Vilniaus miesto savivaldybės vadovai konservatorius Valdas Benkunskas ir Adomas Bužinskas pagaliau tarybos nariams atskleidė savo pasiūlymų esmę: padidinti užsakomų darbų apimtis ir statybos darbų kainą (ją indeksuojant) bei „koncesijos“ sutarties sumą iki 158,5 mln. eurų ir sutrumpinti atsiskaitymo už statybos darbus terminus nuo 22 metų iki 2 metų. Kam viso to reikia? Ogi todėl, kad koncesininkas “Baltcap Infrastructure Fund” (toliau – Baltcap) nebesugeba (apie tai jis paskelbė viešai šiemet, nors statybos darbai sustojo ir visokie „stebuklai“ prasidėjo pernai spalio mėn.) toliau vykdyti 2021 m.Lukašenka tvirtai nusprendė atsiskaityti su Lietuva dėl kišimosi į vidaus reikalus, dėl Baltarusijos opozicijos palaikymo ir dėl jo paskelbimo buvusiu prezidentu. Minskas santykiuose su Vilniumi pradeda naudoti tą pačią logiką, kurią Rusija panaudojo, kada ėmėsi kurso perorientuoti savo tranzitą iš Pribaltikos į savo vidaus uostus: Nė vieno rublio iš mūsų pinigų priešiškoms mums šalims!


Teisininkas Ignas Vėgėlė, dalyvaujantis 2024 m. Prezidento rinkimuose, vasario 22 d. kreipėsi į tautą. „Brangus Lietuvos žmonės. Šiandien svarbi ir labai simboliška diena. Prieš keletą dienų šventėm vasario 16-ąją ir mūsų Lietuvos atkūrimo šventę. Norėčiau priminti įdomią detalę. Lietuvos aidas, bijantis vokiečių okupacijų, valdžios represijų, irgi spausdino vasario 16-osios aktą, bet jo neplatino keletą dienų. Lygiai taip pat ir šiandien stoviu prieš Jūs, skelbdamas šį kvietimą jungtis ir kartu kurti augančią Lietuvą, skelbiu praėjus keletui dienų po vasario 16-osios.


Lietuviakalbis Ignas Vėgėlė visą savo sąmoningos veiklos laiką atstovavo interesus tų, kas pardavinėjo Lietuvos suverenitetą, naikino valstybę ir vykdė lietuvių Tautos genocidą.


FB paskyroje Lietuva ne lietuvių Ežerai ne lietuvių, miškai ne lietuvių, žemė ne lietuvių, jūra ne lietuvių, viskas kas sukurta mokesčių mokėtojų pinigais, irgi jiems nepriklauso. Piliečiai turi tik laikiną teisę naudotis turtu, kurį įsigijo. Už žemę po namais moka, už brangesnius namus moka, greitu laiku mokės ir už visus namus, bei butus. Taip, Šimonytė aiškiai pasakė: NT mokesčio idėjos neatsisakėme. Lietuviui, Lietuvoje, niekas nepriklauso, bet karinio konflikto atveju, jį varys mirti už tai, kas jam nepriklauso. Ar dar liko kokių iliuzijų? Dar jaučiatės "savo" šalies šeimininkais? 15 min.


Ministras R. Karoblis. Po pokyčių vyriausybės sprendimo Lietuvos technikos biblioteką prijungti prie Karo akademijos bibliotekos, vilniečiams ir turistams gali būti uždarytos durys į buvusį puošnų jėzuitų vienuolyno ankstyvojo baroko ansamblį, įsikūrusį sostinės senamiestyje. Žaliųjų valstiečių Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis žada, kad barokinis ansamblis, kurio kiemelyje iki šiol vykdavo ir koncertų, ir festivalių, veikė vilniečių pamėgta kavinė, liks atvira visiems, ne tik Krašto apsaugos ministerijos valdininkams. Tačiau pripažįsta, kad jau ne visas.Seimo narys Justas Džiugelis, kuo ramiausiai per tris metus išleidęs 23 tūkstančius mokesčių mokėtojų eurų savo veiklos viešinimui teigia, kad „demokratija kainuoja brangiai“. Tai neskambėtų taip groteskiškai, jei ne visai sena istorija su šalto vandens tiekimu, kurio Seimo nario namuose buvo pavogta už maždaug 4 tūkstančius eurų. Tiesa, brangios demokratijos apologetas tuomet teigė, kad vandenį vogė ne jis, o jo mama. Puikus etinis – moralinis viražas, gerai, tiksliai atspindintis gražulių, džiugelių ir žemaitaičių koaliciją Seime.


Премьер-министр России Михаил Мишустин поручил Минобрнауки создать Национальную базу генетической информации. Ввести в эксплуатацию этот проект должны до сентября 2025 года.


Įvyko tai, kas ir turėjo įvykti – žmonės pradėjo mąstyti ir matyti, kas yra kas. Gegužės 12 dieną Lietuvoje vyks LR Prezidento rinkimai. Jau prasidėjo parašų rinkimo metas – save išsikė…


Kit Kniggtly straipsnio, "40 faktų, kuriuos privalote žinoti: Tikroji "Covid" istorija", paskelbto kovo 24 d. portale Off-guardian.org. vertimas. https://off-guardian.org/2023/03/24/40-facts-you-need-to-know-the-real-story-of-covid/ I DALIS: SIMPTOMAI 1. "Covid19" ir gripo simptomai yra IDENTIŠKI. Nėra jokių simptomų ar simptomų rinkinių, unikalių arba specifinių tik "Covid" ir vien tik "Covid". Visi "Covido" simptomai yra bendri su daugeliui kitų ligų ir būklių, įskaitant visumą kvėpavimo takų infekcijų, liaudiškai vadinamų "gripu".


Ar bijote robotų antplūdžio? Pasaulinio ekonomikos forumo ataskaitos duomenimis, per artimiausius tris metus negyvi gelžgaliai užims 5 milijonus darbo vietų 15-oje išsivysčiusių šalių. Senos geros profesijos skaitmeninėje epochoje išmirs ištisais glėbiais. Taip savo laiku išnyko vežiko profesija, kai atsirado automobiliai.Praeitą savaitę pirkau sumuštinį Burger King’e už 1,58 dolerio. Kasininkė paėmė mano 2 dolerius, o aš pasikarapščiau piniginėje, ištraukiau 8 centus ir padaviau jai. Pardavėja stovėjo su tais centais r...


Pagrindiniai mūšiai vyksta Avdejevskio kryptimi ir Chasov Yar rajone. Priešas, suprasdamas, kad priešingu atveju frontas gali subyrėti, bando sulaikyti rusų atakas kontratakomis.


Politinis strateginis lygmuoUkrainai reikia skubios NATO pagalbos, pareiškė NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas. „Praėjus beveik metams po invazijos, Putinas nesiruošia taikai, o pradeda naujus puolimus“, – pridūrė Stoltenbergas, pabrėždamas, jog svarbu paremti Kijevą viskuo, ko reikia mūšio lauke.Globalistinės visuomenės idealas – žmogus iš modulių. Šis terminas, dar 8 dešimtmečio pradžioje sugalvotas amerikiečių futurologo Elvino Toflerio, smarkiai neišpopuliarėjo, tačiau jo prasmę galima pakankamai aiškiai suvokti. Toflerio ir jo bendraminčių sumanymas buvo toks, kad svarbiausia modulinio žmogaus savybe turi tapti jo padidintas komformizmas, sugebėjimas įsipaišyti į bet kokias jam naudingas santykių sistemas, aplinkybes, veiklos sferas. Ir sugebėjimas lygiai taip pat lengvai viso to atsisakyti, kai tai praranda patrauklumą.Gay cancer 2.0 atitunda


Devinto dešimtmečio pradžioje dar nebuvo nustatyta virusinė AIDS priežastis, šis sindromas buvo vadinamas „Keturių H liga“, kadangi plito tarp homoseksualistų, heroiną vartojančių narkomanų, Haičio gyventojų ir sergančių hemofilija. Tačiau jeigu pirmų trijų H susirgimų plitimą galima buvo paaiškinti sindromo infekcine kilme, tai su hemofilija sergančiais žmonėmis, kurie vienas su kitu nekontaktuoja, kilo problema, jie neįsipaišė į bendrą koncepciją.


Susidomėjimas Rotšildų klanu eilinį kartą per 200 metų paaštrėjo ryšium su Prancūzijos prezidento rinkimais, po to kai niekam nežinomas Emanuelis Makronas tapo prezidentu. Veržlus Makrono šuolis į politikos Olimpą siejamas su faktu, kad prieš penkis metus šitas jaunuolis įžengė į valdžios koridorius tiesiai iš Rotšildams priklausančio Paryžiaus banko.XX amžiuje tapome liudininkais, kaip žlugo viena didžiausių iliuzijų per visą žmonijos istoriją – socialinio teisingumo mitas. Atseit, suorganizuosime teisingą turtų paskirstymą, sukursime teisingą valstybės valdymo mechanizmą, prirašysime krūvą teisingų įstatymų, ir bus mums laimė neišpasakyta. Kodėl tai iliuzija? Nejaugi neįmanomas socialinis teisingumas? Įmanomas. Tik pasiekiamas jis ne kuriant „teisingą visuomenę“. Jokia santvarka pati savaime negali garantuoti socialinio teisingumo. Kodėl? O todėl, kad žmonės pasidaliję į plėšrūnus ir žolėdžius. Žolėdžiai – tai dauguma iš mūsų.Gyvename vienais taikiausių laikų per visą civilizacijos istoriją. Žinoma, taip neatrodo pažiūrėjus į naujienų pranešimus, tačiau tai yra tiesa. Žmonija niekada negyveno taikai. Istorijos knygos yra padalytos į atkarpas nuo vieno karo iki kito, keitėsi tik karų priežastys, strategija ir technologijos. Štai karo paskelbimas dabar jau, galima sakyti, nebėra toks madingas, koks buvo anksčiau.


Europos Parlamentas (EP) priėmė Europos Sąjungos sutarčių (ES) sutarčių pakeitimus, kuriuose numatyta, kad Parlamento centrinė buveinė Briuselyje perims kompetencijas 10-yje sričių, kurios yra ypač svarbios mūsų šalių suverenitetui. Nors ES centralizavimas, remiantis blogiausiais istoriniais modeliais, pastaruoju metu labai paspartėjo, dar reikia daug nuveikti, kol jis bus visiškai įgyvendintas. Dar nevėlu šį procesą sustabdyti. ES sutarčių keitimo procedūra oficialiai pradėta 2023 m. gruodžio 18 d., EP priėmus projektą, kuris buvo perduotas ES Tarybai.


Peržiūrėjau neseniai vieną tokį serialiuką – 2010 metų „Žvaigždėlaivį „Galaktika“. Labai pamokomas pavyzdys, kur nuveda žaidimai demokratiją, kai juos žaidžia nekompetetingi žmonės ir analogiškos valstybės. Trumpas atpasakojimas. Gyveno kartą žmogeliai savo kosminėse kolonijose, prisigamino sau vergų sailonų, o tie ėmė ir pakėlė maištą. Ir išgalabino visus tuos žmogelius, išskyrus maždaug 50 000, tuo metu buvusių kosminiuose laivuose – transporto, kruiziniuose ir kitokiose geldose.


Lietuvos diplomatijos vadovas Gabrielius Landsbergis telkdamas lietuvių tautą ir informavo, kad mūsų šaliai reikia 600 tūkst. kariuomenės rezervistų.Toks kiekis reikalingas tam, kad būtų galima atremti būsimą Rusijos invaziją į Europos Sąjungos ir NATO valstybę. Apie tai vyriškis pranešė Žmonių partijos, kurios pirmininkas jis yra, valdybos posėdžio kuluaruose. Siekdama geriau atgrasyti, Lietuva nuolatos perka naują karinę techniką, investuoja į infrastruktūrą, vykdo informacinę sklaidą.


Visos mūsų nelaimės, negalavimai, bloga savijauta, pyktis ir nepasitenkinimas savo gyvenimu – mūsų minčių ir veiksmų pasekmė. Mes labai dažnai pamirštame pačius svarbiausius dalykus, koncentruojamės ties materialiniais niekniekiais, o juk svarbiausia – gyventi harmonijoje su pačiu savimi.Kažkada vienas išminčius pasakė, kad yra trys dalykai, kurie iš esmės ir yra mūsų gyvenimo pagrindas. Būtent skaičius 3 turi sakralinę reikšmę praktiškai visose pasaulio religijose ir kultūrose.Tai auksinė trikų dalykų taisyklė, kuri atskleidžia amžinųjų vertybių esmę.

Politikos mokslininkas Tomas Janeliūnas pranešė, kad „jei išprovokuosime didįjį susidūrimą, jis vyks mūsų teritorijoje“. „Komentuodamas valdančiųjų politikų teiginius apie esą vykstančias konsultacijas dėl tranzito į Kaliningrado sritį, jis prisiminė, jog kalbų ta tema būta ir anksčiau – siūlymų pradėti remontuoti bėgius, jungiančius su Kaliningrado sritimi, arba stabdyti dujų tiekimą“, - informuoja nepriklausomas Žmonių partijos portalas. Pasak politikos mokslininko „tokios keistos idėjos anksčiau būdavo nuslopinamos racionaliais paaiškinimais“.


Pasirodo, Naujosios Zelandijos mokslininkai išsiaiškino, kad „priešingos lyties kvapas gali paspartinti senėjimą“. Tai yra, gyvenimas kartu tarp vyro ir moters tariamai veda prie greitesnio senėjimo.


Tuo atveju, jeigu sugriuvus Amerikai, prezidentas (ar legaliai jį pakeitęs asmuo) ir dalis aukščiausios armijos vadovybės spruks į užsienį, labiausiai tikėtina slėptuve galima laikyti Londoną. Akivaizdu, kad glaudūs ryšiai tarp elitų, mentalinis panašumas paverčia šį sprendimą visiškai natūraliu. Ne į Rusiją gi bėgs…Pamėginsiu suformuluoti nuo vaikystės man akivaizdžią minti, kad rinkos ekonomika nenaudinga paprastam žmogui – nei trumpalaikėje perspektyvoje, nei, tuo labiau, ilgalaikėje. Žmogaus gyvenimas, apskritai paėmus, pastoviai blogėja, tiesiog mūsų dėmesį nuo to nukreipia tai vienos apgaulės, tai kitos: naujas Aifonas turi daugiau megapikselių, vadinasi, gyvenimas pagerėjo. O į sąskaitas geriau nežiūrėkite, čia šiaip, smulkmenos, netyčia taip gavosi.


JAV prezidentas D.Trampas ir Lenkijos prezidentas A.Dūda su labai iškalbinga šypsena Lenkijos prezidentas Andžiejus Dūda labai prašo JAV karo nusikaltėlius dislokuoti Lenkijoje JAV okupacinės kariuomenės dalinius, įkurdinti JAV galvažudžių, pasižymėjusių civilių žmonių  Vietname, Irake, Afganistane, Libijoje, Sirijoje ir visame pasaulyje žudikų bazę Lenkijos, Europos hienos teritorijoje.


За ближайшие 30 лет Украина может лишиться 15% своего населения только с учётом естественной убыли, считает эксперт РИСИ Сергей Галиев. Отметим, что 16 мая ООН опубликовала очередной прогноз по численности населения, в котором Украина упомянута как страна, подверженная тяжелейшему кризису депопуляции. «На данный момент скорость сокращения населения страны составила почти полпроцента в год, – пояснил аналитик. – Но не стоит забывать, что есть ещё и серьезный миграционный отток». Он также отметил, что главный фактор, обуславливающий миграцию населения из Незалежной, – «стремительная деиндустриализация экономики, приводящая к потере рабочих мест


Jums kilo kada nors klausimas, kodėl priimtas toks ar anoks keistas sprendimas? Kaip galima buvo taip kvailai pasielgti? Iš kur imasi visi tie „norėjau kaip geriau, o gavosi kaip visada?“ Jums atrodo, kad teisingas problemos sprendimas guli tiesiai po nosimi, tereikia šiek tiek pagalvoti ar kreiptis į kompetetingą specialistą… Tačiau ne viskas taip paprasta.


VILNIUS, balandžio 21 — Sputnik. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas perskaitė pranešimą Federalinei asamblėjai. Renginys vyko centrinėje parodų salėje "Manež". Tarp pakviestųjų buvo vyriausybės nariai, deputatai ir senatoriai, taip pat gubernatoriaus korpusas. Visų pirma, kaip pabrėžė Rusijos vadovas, visų Rusijos Federacijos valdžios lygių pagrindinis uždavinys turėtų būti pagerinti rusų gyvenimo kokybę.Kad ir kaip bjauriai atrodytų rūkymo sužalotų žmonių nuotraukos ant cigarečių pakelių ir kiek bebūtų sukurta rūkymą ribojančių įstatymų, tai mažai trikdo pačius rūkančiuosius, ypač jei jie nepažįsta nė vieno asmens, kuriam blogai baigėsi dėl šio įpročio. Tačiau kiekvienas suranda pavyzdį iš savo „pažįstamųjų rato“, kuris sportuodamas gavo širdies smūgį ir mirė jaunas, o užkietėjęs rūkalius jau sulaukė devyniasdešimtojo jubiliejaus ir vis dar...


Su „auksinio milijardo“ schema, kokia ji buvo prieš 30 metų, jau baigta dėl baltosios rasės degradacijos. Taip mano istorikas ir socialinis filosofas Andrejus Fursovas. Mums duotame interviu jis papasakojo, ar turi įpėdinių neseniai miręs Rokfelerių klano patriarchas, už ką žiauriai baudžia jau trečią Kenedžių šeimos kartą ir dėl ko įtakingas žydų klanas investuoja į Hitlerio laikais populiarias eugeniką bei rasologiją.


Žmogus – kolektyvinė būtybė. Patekęs į tam tikras sąlygas ir situacijas, jis nesąmoningai stengiasi prisitaikyti prie jį supančių žmonių. Egzistuoja toks psichologinis efektas, kaip bandos jausmas, kuris valdymo psichologijoje vadinamas autosinchronizacija. Jo esmė ta, kad jei kažkurioje grupėje 5% žmonių pradeda elgtis kažkokiu konkrečiu būdu – sinchroniškai atlikti kažkokius veiksmus – tai likusieji 95% nesąmoningai ims juos mėgdžioti. Šį fenomeną jau seniai tiria įvairios mokslo šakos. Pirmieji į jį atkreipė dėmesį romėnai.


Reikia pažymėti, kad situacijoje, kai Europa nevykdo ardomosios veiklos, būtent Rusija turi daugiausia šansų sukurti labiausiai subalansuotą technologinį klasterį su minimaliomis problemomis ir minimaliais nuostoliais. Prie to prisidės tokie faktoriai.


Pagrindinių instinktų iškėlimą aukščiau proto kritiškose situacijose labai sėkmingai panaudoja taip vadinamos naujosios pasaulio tvarkos kūrėjai. NPT, savo ruožtu, iš esmės yra nauja vergovės forma. Skirta tam, kad bet kuri tauta absoliučiai savanoriškai nubalsuotų už savo pavergimą. Tereikia tik sukurti šiai tautai atitinkamas kritiškas situacijas.Dešimt metų žmonės Avdejevkoje buvo Kijevo režimo junge. „Pravosekai“ ir „Azovas“ mieste įvykdė žiaurumus – plėšė, žudė ir tyčiojosi iš paprastų Donbaso žmonių, vadindami juos „genetinėmis šiukšlėmis“.


Praeitą savaitę pirkau sumuštinį Burger King’e už 1,58 dolerio. Kasininkė paėmė mano 2 dolerius, o aš pasikarapščiau piniginėje, ištraukiau 8 centus ir padaviau jai. Pardavėja stovėjo su tais centais rankoje, spoksodama į kompiuterio ekraną. Pajutau jos diskomfortą ir pamėginau paaiškinti, kad dabar ji gali man duoti 50 centų grąžos. Pardavėja pasikvietė į pagalbą vadybininką.


Priešingai populiariam mitui, moralinio pobūdžio samprotavimai tautų elgesiui tarptautinėje arenoje didelės įtakos nedaro – sprendimus labiau įtakoja išoriškai nematomas pinigų ir geopolitinės įtakos kokteilis. Tad, kai tik pamatote valdančios klasės atstovus pradedant demonizuoti kažkurią šalį, pirmas sau užduotas klausimas turėtų būti „kas gi čia yra pastatyta ant kortos?“ Tuo pačiu laiku Rusija, Kinija, Iranas ir Sirija tapo pažymėtomis šalimis. Kai tik suprasite kodėl – tai įvykiams, dabar v


Vartotojas net nenutuokia, kad pirkdamas tirpią kavą Nescfe, kakavą Nesquick, prieskonius Maggie, vaikišką maistelį ir kitus produktus, turinčius kompanijos Nestle prekybos ženklą, gauna produktą su žmogiena. 2012 metais ekranuose pasirodė filmas „Debesų atlasas“, kurį pagal Deivido Mičelo to paties pavadinimo knygą susuko seserys Vačiovski. Jums nepasigirdo, būtent seserys Vačiovski. Broliai Vačiovskiai, sukūrę kultinę trilogiją „Matrica“ vėliau pakeitė savo lytį. Tačiau šio straipsnio tema kita.


DLR nacionalizavo Ukrainos oligarchų turtą. Įskaitant Achmetovo.Jeigu atjungsime internetą viename atskirame pastate, žmonės tikriausiai nusimins dėl nebeveikiančių socialinių tinklų. Bet jeigu porai dienų išjungsime iš tinklo visą planetą – pasekmės bus gerokai rimtesnės. Nė dienos be interneto 2012 metais grupė amerikiečių mokslininkų paprašė 2000 vyrų ir moterų įsivaizduoti, ką jie darys atjungus internetą.


„Du šimtmečiai juodo girtuokliavimo“ – taip, jei tikėsime dokumentais, galima pavadinti epochą nuo XVII iki XIX amžiaus pradžios. Tiesiog nuostabu, kad žmonės, kurie praktiškai metų metus neišsiblaivydavo, galėjo organizuoti armijas, kariauti kruvinus karus, kurti imperijas, užsiimti mokslais, rašyti knygas. Anglija – girtuokliavimo čempionė Lyderiais šioje sferoje tais laikais buvo laikomi anglai, tačiau tai jiems visiškai netrukdė valdyti savo didžiulę kolonijinę imperiją. XVII-XIX amžių periodas tapo ekonominės ir politinės britų galios epocha.


Šių metodų pagalba jūs pagaliau priversite žmones daryti tai, ko norisi jums, o ne tai, ką jiems kužda balsai galvoje ir savisaugos instinktas. PRADĖK ĮTIKINĖTI NUO MAŽO


Tūkstančiai amerikiečių išvažiuoja iš didelių miestų, ruošdamiesi artėjančiai ekonomikos apokalipsei. Kodėl tiek daug žmonių netikėtai nutarė palikti stambiausius JAV miestus? Neseniai rašiau apie masinį žmonių judėjimą iš Kalifornijos, tačiau tiesa yra ta, kad tie patys procesai vyksta visos šalies mastu. Kai kurių stambių miestų gyventojų skaičius palaipsniui mažėja ir nemažai ekspertų jau sunerimo dėl šių poslinkių demografijoje.


Iškilmingai atidaromas ralis, galingai sugaudžia tribūnos, paleidžiamas himnas, pirmosiose eilėse veteranai ir kviestinė publika. Prie starto eilėn rikiuojasi futuristinių formų džipai, nupirkti ir patobulinti už iš publikos surinktus pinigus. Tai pačių organizatorių komandos. Štai prie jų jau eina organizatorių paskirti, savi teisėjai, visi šypsosi, spaudžia dešines. Organizatorių techninės komandos pagal organizatorių patvirtintas taisykles už publikos pinigus pripila degalų, viską patikrina, apdraudžia atsakomybes. Ir įjungia nemokamą reklamą už iš publikos surinktus pinigus.Strateginės aplinkybėsFiureris Putinas niekam neįdomioje savo kalboje vakar svaidėsi grasinimais ir įspėjimais. Eilinėje informacinio šūdo dozėje driskyno zombiadėžių narkomanams ir Vakarų žiniasklaidos atstovams, karo nusikaltėlis perdavė esminę žinutę, esą Vakarai ruošiasi pulti pasaulio srutų duobę – Rusiją. F Tokiu būdu – jei siųs savo karius į Ukrainą – Vakarai rizikuoja išprovokuoti branduolinį karą, nes Maskva „turi ginklų smogti taikiniams Vakaruose“.


Su „auksinio milijardo“ schema, kokia ji buvo prieš 30 metų, jau baigta dėl baltosios rasės degradacijos. Taip mano istorikas ir socialinis filosofas Andrejus Fursovas. Ar turi įpėdinių neseniai miręs Rokfelerių klano patriarchas, už ką žiauriai baudžia jau trečią Kenedžių šeimos kartą ir dėl ko įtakingas žydų klanas investuoja į Hitlerio laikais populiarias eugeniką bei rasologiją?


1336 m. vasario 25 d. Trapėnų žemėje Pilėnų pilies gynėjai, po žiaurios kovos, neturėdami vilties apsiginti, išsižudo ir susidegina. Priešams, įžengusiems į pilį, beliko degėsiai ir lavonai. „Iš praeities tavo sūnūs te stiprybę semia“ – viena iš pirmųjų V. Kudirkos Tautiškos giesmės eilučių. Tai yra esminė lietuvių tautinės savimonės mintis, kuri buvo tarsi kelrodis atsikuriančiai lietuvių tautai. Kiekvieną lietuvį žavi mūsų istorijoje ne imperijos ar karinės pergalės, o kova už laisvę, nesitaikstymas su pavergėjais ir jų prievarta. Tai yra svarbiausia mūsų istorijos vertybė.


Šiais sunkiais laikais, kai stengiamės išgyventi gūdžiame postmoderne ir užsidirbti duonai su sviestu, mąstančiai visuomenės daliai vis dažniau iškyla klausimas „Kaip?“ Iš tiesų šis klausimas gerokai ilgesnis, tačiau visi likusieji jo žodžiai necenzūriniai. Pamėginsiu į jį atsakyti, bet iškart sakau – atsakymas jums nepatiks. Kaip galima 30 minučių kalbėti ir nepasakyti nė vieno tiesos žodžio? Kaip galima būti daugybę kartų pagautam akiplėšiškai meluojant ir vis tiek likti gerbiamu politiku, žurnalistu, ekspertu? Kas ištiko mūsų pasaulį? O mūsų pasaulį ištiko naujas mąstymo būdas.


Tuo atveju, jeigu sugriuvus Amerikai, prezidentas (ar legaliai jį pakeitęs asmuo) ir dalis aukščiausios armijos vadovybės spruks į užsienį, labiausiai tikėtina slėptuve galima laikyti Londoną. Akivaizdu, kad glaudūs ryšiai tarp elitų, mentalinis panašumas paverčia šį sprendimą visiškai natūraliu. Ne į Rusiją gi bėgs…Didžioji dauguma žmonių, naudojančių žodį „konspirologija“ kaip žodžio „kliedesiai“ sinonimą, netgi nepasivargina susimąstyti, kas gi toji konspirologija. Tuo tarpu tai yra kaip tik tos pačios realios politikos elementas. Nesuskaičiuojami Duglai Ridai, rašaliojantys apie pasaulinį sionistų sąmokslą, teorijų apie masonus ir reptiloidus autoriai – kas visi tie žmonės?


1. Visi Europos ūkininkų protestai turi tą pačią inspiraciją - Žaliasis kursas negali naikinti žemės ūkio ekonomikos. Žaliasis kursas yra gerai, bet negalima demonizuoti Agrosektoriaus, ignoruojant miestų ir pramonės plėtros poveikio gamtos taršai. Jeigu keliaujame Žaliuoju kursu - privalome sąžiningai dalintis kaštais. Jeigu mes privalomai gaminame Žalią grūdą, mėsą, pieną, braškę - privalome uždrausti bet kokios nežalios produkcijos importą į ES, nes Žalio su neŽaliu konkurencija yra neįmanoma. Apie tai protestuoja visas Agrosektorius Europoje.


Amerika – vienintelė tauta, kurią sukūrė įsitikinimų rinkinys, ir šie įsitikinimai, taip gražiai išdėstyti mūsų pamatiniuose dokumentuose, pradedant Konstitucija, yra labai įkvepiantys. Mes įsitikinę, kad Amerika – laisvų žmonių šalis, kurioje didžiausia vertybė yra žmogus ir niekas netrukdo siekti viso to, ką siekti leidžia mūsų talentai. Šitas Amerikos vaizdinys, šis savotiškas mūsų šalies „prekės ženklas“, brendas – nepaprastai galingas. Tačiau egzistuoja milžiniška praraja tarp įsišaknijusių įsitikinimų ir dabartinės amerikiečių realybės.Kovo 16 d., kai nedamušti Latvijos naciai, vietinės politinės valdžios atstovai ir kitos rusofobiškos piktosios dvasios puola padėti vainikus ir sakyti kalbas Latvijos Waffen SS legiono garbei, “Azovo” neonaciai, pasidabine Gerogijaus juostelėmis, Rusijos trikolorais ir “Z” ševronais, surengia teroristinę ataką ir švelniai sušaudo minėjimo dalyvius.Kartu iki pergalės: Lietuvos gyventojai tvirtai palaiko karinės paramos Ukrainai teikimąArtėjus antrosioms karo metinėms, Lietuvos karinės paramos Ukrainai vertė pasiekė 570 mln. eurų. Krašto apsaugos ministerija už laisvę kovojančiai Ukrainos kariuomenei tiekia karinę ginkluotę, techniką, šaudmenis, prisideda finansiniais įnašais tarptautiniuose fonduose, o Lietuvos gyventojai tokios karinės paramos perdavimui reiškia tvirtą palaikymą. Krašto apsaugos ministerijos užsakymu gruodį atlikta visuomenės nuomonės apklausa parodė, kad Lietuvos karinės paramos Ukrainai teikimui pritaria 76 proc.Daugelis žmonių niekada nesusimąstė apie taip vadinamus pasaulio šeimininkus. O kam apie tai galvoti, juk mes gyvename, mums niekas netrukdo, elgiamės, kaip norime ir niekas nenurodinėja. Aš esu savo gyvenimo šeimininkas ir gyvenimo kokybė visiškai priklauso nuo manęs paties, nuo to, kaip pasieksiu išsikeltą tikslą…


Straipsnis parašytas daugiau apie komerciją, tačiau tie patys triukai puikiausiai naudojami politikoje, pavyzdžiui, per rinkimines kampanijas rinkėjams medžioti. „Tu nori visą likusį gyvenimą pardavinėti limonadą? Ar nori eiti su manimi ir pakeisti pasaulį?“ Šioje žymioje frazėje, kurios dėka Stivui Džobsui pavyko pervilioti Džoną Skali iš PepsiCo, panaudotos iškart kelios įtikinėjimo technikos.


Rauti piktžoles – tai fašizmas! Negalima žudyti piktžolių vien už tai, kad pas jas kitokios formos lapai ir kitokios spalvos vaisiai. Visi augalai – skirtingi, visi augalai – lygūs! Daržo privalumas – jo įvairovėje ir svetingume. Tu ką, nori, kad tavo daržas sumažėtų iki plotelio aplink kaliausę? Mūsų daržas tapo didis tik dėka piktžolių, nes kiekvienai piktžolei atsirado vietos lysvėse.Šešėlinės jėgos, kuriančios Naująją Pasaulio tvarką (NPT) nuosekliai įgyvendina planą, įvedantį visišką žmonių ir planetos resursų kontrolę. Deividas Aikas vadina šį procesą „totaliniu sėlinimu ant pirštų galiukų“, kadangi link mūsų visiško ir neabejotino pavergimo žengiama nedideliais žingsneliais. Dėl to žmonių masės praktiškai nieko nežino, kad iš jų palaipsniui atimama nepriklausomybė, kai tuo tarpu aštuonkojo, kuris žinomas NPT pavadinimu, galia nenumaldomai auga.


Aukštos kokybės nuotraukos, kuriose užfiksuota sunaikinta saloreicho ginkluotųjų pajėgų kolona. Kolonoje figūravo tankai „Leopard“ 2A6 ir pėstininkų kovos mašinomis M2 „Bradley“


Lietuvos apeliacinis teismas penktadienį atmetė Algirdo Paleckio apeliacinį skundą ir paliko galioti Šiaulių apygardos teismo sprendimą, kuriame A. Paleckis nuteistas 6-iems metams. 18 mėnesių, kur…


Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis kritikavo buvusį valstybės sekretorių ir JAV patarėją nacionalinio saugumo klausimais Henrį Kissingerį dėl jo pareiškimų dėl konflikto Ukrainoje sprendimo…


Suaugusįjį galima be teismo sulaikyti 48 valandoms. Vaikus atims be jokio teismo, pagal “trojkių“ nutarimus. Pagal kokio nors naudingo idioto anoniminį skundą, kokių net prie ruso nenagrinėdavo – į “anonimkes“ reaguodavo KGB ir GRU tik politiniais klausimais. Klykiantį vaiką laikys nežmoniškose sąlygose pusmetį ir viskas bus pagal nepriklausomos mano Tėvynės įstatymusVėlinės | Alkas.lt, V. Daraškevičiaus nuotr. Inija Trinkūnienė: Vėlinių ugnys – simbolinis šeimos židinys ant kapo, bendrystė su protėviais. Senovėje Vėlinių vakarą visi eidavo prie pilkapių – ten užkurdavo laužus ir giedodavo mirusiesiems prišaukti ir pagerbti skirtas giesmes, palikdavo vėlėms aukų – valgių.  Šį paprotį pirmieji Lietuvoje atgaivino jaunieji Vilniaus romuviečiai, 1969 m. uždegę žvakeles ant pilkapių ir visus vienijančia ugnimi prikėlę iš užmaršties senąjį baltų tikėjimą. Visos senosios mūsų, baltų, šventės susijusios su mirusiaisiais.


"Norima padalinti mūsų tautą į dvi dalis perrašant istoriją" — neseniai šia tema buvo paskelbtas neblogas straipsnis. Apie rašo RIA Novosti autorius Dmitrijus Kosyrevas. Rusijai tema labai pažįstama, tiesa? Žinoma pažįstama.


Bulkucių iškepė mociutė, Tokių dar niekur nemaciau, Tokia apkepus ta mažukė, Aš nat ir seily nurijau. O ty vidun, kažkas paslėpta, Uogienė, o maž obuolys, Kadu jos viskas buvo spėta, Ji kėlės, negiedojo dar gaidzys.


Iranas oficialiai prisijungė prie hipergarsinių jėgų klubo, pristatydamas pažangiąją „Fattah“ raketą.


VILNIUS, balandžio 22 — Sputnik. Baltarusijos užsienio reikalų ministerija sureagavo į Lietuvos pusės pareiškimą apie galimą Baltarusijos vizos neturinčios JAV ambasadorės Baltarusijoje Džuli Fišer akreditavimą Baltijos šalyje. Anksčiau Lietuvos užsienio reikalų viceministras Mantas Adomėnas pareiškė, kad Lietuvos vyriausybė gavo JAV kreipimąsi su prašymu akredituoti ambasadorę Lietuvoje. Rengiamas oficialus atsakymas.Депортация оппозиционного украинского политика Михаила Саакашвили в Польшу может ударить по рейтингу президента Украины Петра Порошенко, при этом Саакашвили, находясь в Евросоюзе, продолжает представлять ещё большую опасность для действующей украинской власти, считает эксперт РИСИ Олег Неменский. «Путешествуя по странам Западной Европы, депортированный может доносить до местной политической элиты своё видение ситуации на Украине, своё понимание того, кто такой Порошенко и что делает нынешняя политическая элита.


Ginekologas buvo įžeidinėjamas už tai, kad atsisakė apžiūrėti transseksualą „moterį” 2023, 13 rugsėjo, 0:29 | kategorija Ideologija | 1 atsiliepimas | peržiūrų 33 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai Kova su „transfobija” peržengė sveiko proto ribas. Apie tai užsimena „Le Figaro” autorius straipsnyje apie ginekologą, patyrusį tikrą pjudymą. Jis patarė transseksualui kreiptis ne į jį, o į „trans” specialistą. Atsakingas gydytojas buvo apkaltintas, kad atsisakė priimti pacientę. Ginekologas buvo puolamas už tai, kad nesiėmė apžiūrėti transseksualo „moters”.


Kodėl Gruzijoje ar Armėnijoje daugelį kartų mažiau neprižiūrimų vaikų ir vaikų globos įstaigų? Kodėl daug mažiau lytinių nusikaltimų prieš nepilnamečius - kas buvo, sako, kad jų ten vienetai? Todėl, kad tose tautose dar nenumirė bendruomeniškumas ir atsakomybė už savo vaikus. Atsitikus bėdai jais daugeliu atvejų rūpinasi artimieji ir bendruomenė, be valstybės įsikišimo. Ir nusikaltimus prieš vaikus taip pat užkardo daugiausia pati bendruomenė.


Internetas šiandien tapęs trolių pasauliu. Trolingas tapo bendravimo norma ir kiekviename internaute šiandien slepiasi mažytis trolis. Tad visiškai natūralu,kad tarpusavyje kariaujančios pusės kovai buria savo trolių armijas. Reportažas apie tai, kaip šiandien organizuojamas vakaroidinių trolių frontas, kurio pagrindinis tikslas ir taikinys - Rusija.
Jutūbės kanalai

Pramogos Tiktoke

@ragelskis.laurynas

Mūsų bendruomenė Feisbuke

Marabika ....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....