Ragelskis.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

„FAINA KUKLIANSKI TURI ATSISTATYDINTI. Faina Kuklianski savo keistais pareiškimais ir neetišku politiniu spaudimu provokuoja tautinę neapykantą Lietuvoje. Po savo viešo pareiškimo "aš jums pasakysiu labai atvirai: žydai nekenčia lietuvių daugiau, negu lietuviai žydų", ji turėjo iš karto atsistatydinti iš žydų bendruomenės vadovės pareigų.Liepos 13 dieną, 13 valandą Šiauliuose vyko norinčių patekti į LR Seimą susitelkimas, kuriame buvo dėliojami sąrašai ir strategija kaip „paimti valdžią”. Į susirinkimą buvo kviečiami vi…
'Pasirodo, kad Mažvydo Misiūno kalbos tėra nieko verti plepalai. Kaip ir buvo numatyta, Eduardas Vaitkus bei Mažvydas Misiūnas į Seimą žygiuos kartu su Zigmo Vaišvilos „chebryte”, o būtent, su NATO garbintojos Nendrės Černiauskienės ir Tauro Jakelaičio „Liaudies partija”.' (Vaidas Žemaitis Lekstutis)


Белый конвой обязательно войдёт в историю. Вернее, он уже в неё вошёл, просто это ещё не все осознали. У всех поехавших крышей от нескольких месяцев русофобской пропаганды в Украине уже несколько дней истерика. И с каждым часом она только нарастаетKalbos kalbelėsUkrainos prezidento kanceliarijos vadovas Andrijus Jermakas Šveicarijoje vykstančiame Taikos aukščiausiojo lygio susitikime paskelbė, kad svarbiausia su partneriais suderinti taikos planą ir tada jį bus galima pateikti Rusijai. Tuomet esą, tai yra antrajame susitikime, galės dalyvauti ir Maskvos atstovai. Šveicarijoje šiuo metu vykta bene didžiausias pastarojo meto pasaulio lyderių suvažiavimas, kuriame dalyvauja 100 delegacijų iš 92 šalių bei 8 organizacijų.Šiandien Lietuvą ginantis frontas yra Charkove. Todėl nėra svarbesnės kovos Lietuvai šiandien, negu ta, kuri vyksta Charkovo laukose. Europos gynybos linijai Charkove lūžus, mūsų saugumas blogėja dramatiškai. Šalin putinizmą. Putinistinė Europa būtų ruso-fašizmo pergalė pagal planą. Viskas pagal planą. Ir žmoniškumo civilizacijos galas.Mes matome pirmuosius taikos šauklius, vaikščiojančius Vilniaus gatvėse, besirenkančius Vengrijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje. Matome labai daug norinčių. Nes jis, Putinas, investuos būtent į tuos žmonės, kurie jam padėtų trečią kartą pasiekti taiką.


Taip jau sutampa, kad kai į valdžią ateina dešinieji, valstybėje prasideda sunkūs, kriziniai laikai. Ir nors patys dešinieji įpratę girtis, kad tauta atsisuka į juos tuomet, kai reikia gelbėti Lietuvą, mes su Jumis puikiai suprantame, kad priežastinis ryšis čia yra atvirkščias – visos krizės prasideda tada ir dėl to, kad valdžią gauna dešinieji ir jų parankiniai.


Baigiasi metai – tai pakalbėkime dar kartą apie kaukes. Portalas LRT gruodžio 30 d. paskelbė publikaciją su tokia antrašte: „Kėvalas atmeta skeptikų argumentus dėl kaukių žalos vaikams: vienas kvailiausių klausimų, kuriuos man teko girdėti.“ Kadangi manau, kad būtent šis argumentas yra vienas kvailiausių mano iki šiol girdėtų iš medicinos profesoriaus lūpų, darantis didelę reikšmę visuomenės nuomonės formavimui – parašysiu paskutinį šiemet postą „pandemine“ tema, skirtą kaukėms.


Сегодня уже второй раз на нашем канале мы поговорили с Лауриносам Рагельскисом (известный как: ЛИТОВЕЦ РУБИТ ПРАВДУ). Обсудили "демократичные" выборы в Литве, гей парад в центре Вильнюса и какая перспектива для Литвы в будущем...


Energetinės nepriklausomybės siekianti Lietuva ruošiasi istoriniam žingsniui: 2025 m. vasario 8 d. šalis planuoja atsijungti nuo Rusijos tinklo, vadinamo BRELL, ir nuo vasario 9 d. pradėti dirbti sinchroniškai su Europos tinklu.


Birželio 9 d. Lietuvai išrinkus savo atstovus į Europos Parlamentą, Alkas.lt paprašė politologą ir politiką Marių Kundrotą. atsakyti į keletą klausimų. – Kaip vertinate EP rinkimų rezultatus Lietuvoje? Kodėl taip mažai žmonių pakilo nuo sofų? Šie rinkimai rodo, jog dauguma lietuvių Europos Sąjungą suvokia kaip melžiamą karvę ar gaspadorių dvare už jūrų marių, o ne kaip erdvę, už kurią mes visi atsakingi. Valdančioji Seimo dauguma jau ne pirmąsyk manipuliuoja rinkimais bei referendumais. Žemės referendumas atskirtas nuo rinkimų, daugybinės pilietybės referendumas su jais susietas.


Tęsinys. Ankstesnės dalys ČIA. Kai aukščiausios vertybės nuvertėja, tai viskas eina tik į į tai, kas blogiausia ir į tuštybę. (Heidegeris) Pedofilijos slopinimo politika. Kur ji? 61. „Necivilizuota civilizacija“. Nuo blogio žmonės bėgo visais laikais, tik skirtingai įsivaizdavo jo sukėlėjus. Dažniausiai prie jų buvo priskiriami priešai, užkariautojai, grobikai, laukiniai (barbarai), svetimšaliai, nepažįstamieji, nusikaltėliai, vagys, skriaudikai, apgavikai ir pan. Keisčiau ir nemaloniau atrodo, kai blogis surandamas patį aukščiausią pažangos lygį pasiekusioje moderniojoje civilizacijoje.Informacija apie būsimą pokalbių projektą. O taip pat atviras atsakymas į kritiką bei pasidalinimas ateities planais.


Alkoholis yra galingas kancerogenas, su kurio vartojimu siejamos onkologinės ligos, virškinamojo kanalo, krūties vėžys, arterinė hipertenzija ir daugelis kitų ligų. Alkoholis yra medžiaga, kuri veikia psichiką ir prie kurios priprantama. Pradėjus vartoti, net ir labai saikingai, atsiranda priklausomybė, pradiniai kiekiai jau nesukuria norimo poveikio. Taip per kelerius ar keliolika metų atsiranda priklausomybė. Visi šiandien gydomi nuo alkoholinės priklausomybės žmonės galėtų patvirtinti – iš pr


Žiauri Moskovijos agresija ukrainiečių žemėse tęsiasi jau treti metai. Vargu ar kas Moskovijos ordai įsiveržus į Ukrainą 2022-ųjų pradžioje galvojo apie tokią europinio karo trukmę. Vieni buvo įsitikinę ukrainiečius atsilaikysiant kelias dienas ar mėnesius. Tarp tokių ir didžiuma europinio bei amerikietiškojo politinio elito žmonių. Prisiminkime Vokietijos valdančiųjų pasisakymus pirmosiomis agresijos dienomis, taip pat ir amerikiečių pasiūlymą Ukrainos prezidentui kuo greičiau išvykti.


Praėjusią savaitę Didžiosios Britanijos nacionalinis statistikos biuras paskelbė, kad vardas Muhamedas tapo populiariausiu tarp suteikiamų naujagimiams.


Vengrija atsisako priimti migrantus, todėl Europos teisingumo teismas šiai valstybei skyrė 200 milijonų baudą. Premjeras Viktoras Orbanas pasakė, kad "Sorosas turi planą kasmet į ES įvežti milijoną migrantų, kad pakeistų tradicinius ES gyventojus ir sukurtų mišrią Europos populiaciją. Jo žodžiais vengrai patys spręs su kuo gyvens. Gal tai ir atsitiktinumas, bet bausmė Vengrijai už atsisakymą priimti migrantus sutapo su ETT sprendimu plačiai atverti duris į ES palestiniečiams.  Milijonus palestiniečių saugo Jungtinių Tautų Palestinos pagalbos ir darbų agentūra (UNRWA).Daug ką šokiravo bandymas nužudyti kandidatą į Prezidentus Donaldą Trampą. Tačiau verta žinoti, jog JAV istorijoje yra nemažai atvejų kai į politikus bei politinius aktyvistus buvo kėsinamasi. Net 4 JAV Prezidentai buvo nužudyti einantys savas pareigas. Bei daugiau negu 50 kitų renkamų politikų. Tad šių dienų yra tik „eilinė diena ofise“.


Vilniuje gynybos technologijų konferencijoje „TechBatt: Technologijos mūšio lauke 2024“ verslo, mokslo bei gynybos sektorių atstovai iš Lietuvos ir užsienio šalių aptarė atgrasymo technologijas, galinčias pakeisti mūšio lauko dinamiką, analizę ir strategijas, technologijų integravimą į kasdienę karinę veiklą. „Ukrainoje vykstantis karas mums nuolat primena, koks svarbus mūšio lauke yra nuolat kintantis pažangiųjų gynybos sprendimų vaidmuo.


Gruzijos priėmimas į IV reichą (aka ES) buvo sustabdytas. Užsienio žvalgybos tarnyba pranešė, kad JAV nori užtikrinti valdžios pasikeitimą Gruzijoje po spalio 26 d., kai Gruzijoje vyks kiti parlamento rinkimai.


Migrantų gaujos Vienoje tampa nekontroliuojamos, rašo „EXXpress“ leidinys. Ypač žiaurūs susirėmimai vyksta tarp „senbuvių“ iš Čečėnijos ir Turkijos bei „atvykėlių“ iš Sirijos ir Afganistano. Policija nepajėgia sulaikyti konfliktuojančių pusių nuo įnirtingų kovų: jie laisvai perka ginklus socialiniuose tinkluose. „Senbuviai“ čečėnai ir turkai prieš atvykėlius iš Sirijos ir Afganistano. Savaitgalį vykusios kruvinos gatvės muštynės, per kurias buvo sunkiai sužeisti žmonės, nėra naujas reiškinys Vienoje. „Karas“, kaip jį vadina jo dalyviai, tęsiasi jau daugiau nei metus.


​​​​​​​Bendras latviešų, litukrijos ir estliandijos auditas atskleidė, kad ilgai kenčiančio siaurojo geležinkelio tiesimo sąmatos buvo išpūstos keturis kartus, projekto įgyvendinimas penkeriais metais atsiliko nuo bendrojo plano, o projekto pabaigimui trūksta 19 milijardų eurų.Ukrainos karinės oro pajėgos gali laikyti kai kuriuos F-16 karo lėktuvus užsienyje, kad apsaugotų juos nuo Rusijos smūgių, pranešė žinių agentūra "AP". Savo ruožtu, Rusijos žinių agentūra "Ria naujienos"  pranešė, kad naikintuvai F-16 ir aerodromai už Ukrainos ribų, kuriuose jie gali būti dislokuoti, taps teisėtu Rusijos ginkluotųjų pajėgų taikiniu, jei jie dalyvaus koviniuose skrydžiuose. Apie tai informavo Valstybės Dūmos gynybos komiteto vadovas Andrejus Kartapolovas.


Vakaroidinių fašistų ir jų pakalikų strategijos pagrindas šaltajame kare prieš Rusijos Federaciją ir Kiniją, yra sunaikinti šias šalis jų dabartinėse sienose, suskaidyti ir pavergti, siekiant vėlesnio ekonominio išnaudojimo (žr. TSRS pavyzdį).


Poltinis strateginis lygmuoVakarai praregėjo. NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas pareiškė, kad nėra jokių ženklų, kad Putinas būtų pakeitęs invazijos į Ukrainą tikslą. „Šiandien niekas negali pasakyti, kada karas baigsis. Tačiau mes žinome, kad tai yra invazinis karas, tai iš tiesų yra prezidento Putino pasirinktas karas.


Tęsinys. Ankstesnės dalys ČIA. Apie bausmių griežtinimą59. Paslaptis po devyniais užraktais. Kaip žinoma, visos valstybių įvedamos bausmės gali būti kaip griežtinamos, taip ir švelninamos. Autoritarinės šalys paprastai valdo daugiausia bausmes griežtindamos, o demokratinės – švelnindamos. Tačiau tam tikromis sąlygomis ir demokratinės valstybės būna priverstas bausmes griežtinti. Prie tokių sąlygų pirmiausia priklauso stichinės nelaimės, karai ir kitokios suirutės. Tada tenka įvesti terminuotą ekstremalią arba nepaprastąją padėtį iki tol, kol krašte bus sugrąžinta normali padėtis.


Krašto apsaugos ministras Laurynas Kasčiūnas baigė istorinį vizitą NATO gynybos ministrų susitikime Briuselyje, kurio metu aptartas NATO gynybos ir atgrasymo stiprinimas bei sąjungininkių parama Ukrainai. Tai paskutinis Aljanso narių gynybos ministrų susitikimas prieš viršūnių susitikimą Vašingtone liepos mėnesį, skelbiama Krašto apsaugos ministerijos pranešime visuomenei „Ruošiantis NATO viršūnių susitikimui Vašingtone – Lietuvos raginimas didinti lėšas gynybai“. „Mūsų lūkestis Vašingtono viršūnių susitikimui – pasiekti sprendimus dėl NATO kolektyvinės gynybos stiprinimo.Italų dienraštis "Corriere della Sera" pranešė, kad liepos 12 d. vakare, iš penktadienio į šeštadienį, Bario pakraštyje esančiame Modugno miestelyje pitbulis užpuolė ir sužalojo veidą vienerių metų berniukui.  Pranešama, kad užpuolimas įvyko namuose, o vaikas buvo nedelsiant nuvežtas į Bario ligoninę "Giovanni XXIII". Apie įvykį pranešė jo tėvas. Skubiai plastikos chirurgų operuotas mažylis yra sunkios būklės, šiuo metu jis intubuotas ir jo prognozės rezervuotos. Šuo buvo sugautas ir nugabentas į Bario šunų prieglaudą, kad būtų įvertintas jo pavojingumas.


Ar pamenate, kaip darbovietėse buvo atsisakyta grynųjų pinigų ir algos darbuotojams pradėtos pervedinėti į banką? Anksčiau juk išmokėdavo grynais, algų dieną išsirikiuoja eilutė prie kasos langelio, ir kiekvienas gauna savo uždarbį į rankas, nuo stambiausių kupiūrų ligi paskutinio cento. Ir tada, kas pasitaupo, gali kišti į kojinę arba nešti į banką. Bankas tikrai geriau: ir saugiau, ir palūkanas moka.


Argumentas, kad masinė migracija reikalinga BVP lygiui palaikyti ir pensijoms mokėti, patyrė dar vieną smūgį, kai paaiškėjo, kad 47,3 proc. socialinės paramos gavėjų Vokietijoje yra migrantai iš užsienio. Remiantis naujai paskelbtais vyriausybės statistiniais duomenimis, beveik pusė iš 5,49 mln. pašalpas gaunančių Vokietijos gyventojų yra migrantai iš užsienio. Tai keturiais procentiniais punktais daugiau nei 2022 m. Šiuo metu socialinei pašalpai išmokama 42,6 mlrd. eurų, palyginti su 36,6 mlrd. eurų 2022 m. "Be to, dar 6,3 mlrd.


Šiandien mūsų valdžia, rusofobija dangstydama žlugusios valstybės kompleksus, bando mums primesti savo istoriją. Taigi šiandien "oficialioji" Lietuvos istorija teigia, kad 1940 m. į Lietuvos teritoriją įžengus Raudonosios armijos kariams prasidėjo "sovietinės okupacijos" laikotarpis, kurį po metų trumpam pakeitė nacių okupacija, o po nacių pralaimėjimo "sovietinė okupacija" tęsėsi. Už šio fakto viešą neigimą dabar pagal Lietuvos įstatymus gresia baudžiamoji atsakomybė.


Rusijos karinei invazijai artėjant, Seimas pritarė Krašto apsaugos ministerijos siūlomam principinės kariuomenės struktūros įstatymo pakeitimui, kuriuo kariuomenės struktūra papildyta nauju junginiu – pėstininkų divizija ir diviziją sunkinančiu pajėgumu – tankų batalionu.Principinės kariuomenės struktūros ir karių ribinių skaičių įstatymo pakeitimas numato, kad pėstininkų divizija bus plėtojama steigiant naujus arba stiprinant esamus Lietuvos kariuomenės karinius vienetus.Rugsėjo 11 d. Tautos ir teisingumo sąjunga (centristai, tautininkai) (TTS) išplatino pranešimą, kad 2024 m. Lietuvos Prezidento rinkimuose palaikys advokato prof. Igno Vėgėlės kandidatūrą. Rugsėjo 9 d. TTS suvažiavime buvo priimtas pareiškimas dėl Prezidento ir Europos Parlamento rinkimų, kuriame raginamq kelti ir remti prof. Igno Vėgėlės kandidatūrą Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose, bei siūloma telkti antisisteminių partijų bei visuomenininkų koaliciją ne tik Prezidento ir Europos Parlamento, bet ir Seimo rinkimams. Nors pats I.


Yra tokia nauja piktnaudžiavimo rūšis: kai nenori kažką tirti, prisikabini, jog nežinai, kas čia rašo. Generalinė prokuratūra žino, kas čia rašo, perdavė mano skundą dėl Jono Ohmano siuntų tirti Vilniaus apygardos prokuratūrai, o jie vargšeliai, nebežino, kas čia rašo, nors man namų adresu išsiuntė, nes nežino, kas čia rašo. Cirkas be pinigų. Patys turbūt puikiai supranta, jog stabdyti karinį krovinį ir šalmų vagystę galima buvo tik internetu. Kadangi spartanas buvo iškrėstas, atrodė, jog ty


Tai tie patys žmonės, kurie 2022 metų pavasarį tikėjo, kad iki metų pabaigos Rusijos ekonomika žlugs, o ne aplenks Vokietijos ir Japonijos (kaip iš tikrųjų ir atsitiko). Tai tie patys „politinių prognozių genijai“, kurie 2023 metais tikėjo, kad Kijevas yra pajėgus nugalėti Maskvą mūšio lauke (be komentarų. Ir taip viskas aišku).


Seimo narė, premjerė Ingrida Šimonytė su darbo vizitu lankosi Berlyne, kur dalyvauja Ukrainos atkūrimo konferencijoje. Nurodyti darbotvarkės įvykiai – Lietuvos laiku.11.00 val. Lietuvos laiku moteris dalyvaus Ukrainos atkūrimo konferencijos atidaryme. 11.45 val. dalyvaus valstybių ir vyriausybių vadovų darbo sesijoje Ukrainos atkūrimo konferencijoje 15.30 val. dalyvaus Ukrainos europinei integracijai skirtoje konferencijos sesijoje. 17.15 val. I. Šimonytė skaitys nacionalinį pareiškimą, kuriame pristatys Lietuvos paramą Ukrainai.


Dar prieš kelis mėnesius tezė apie mūsų karių dalyvavimą karinėse operacijose Ukrainoje atrodė kiek nereali. Tačiau nemažai įvykių ir Lietuvos valdžios atstovų pareiškimų rodo tikimybę, kad oficialus sprendimas išsiųsti mūsų karius į konflikto zoną Ukrainoje.Pasaulio Ekonomikos Forumo (WEF) finansuojamas universiteto profesorius teigė, kad vienintelis klimato kaitos problemos sprendimas yra depopuliacija per „pandemiją”, praneša „The Counter Signal” leidinys. WEF finansuojamo Londono universitetinio koledžo profesorius Billas McGuire’as „Twitter” tinkle paskelbė prieštaringai vertinamą žinutę, kurioje teigė, kad vienintelė kovos su visuotiniu atšilimu priemonė yra mirtina pandemija, dėl kurios išnyktų milijardai žmonių.


Tbilisio meras Kakha Kaladze: „Reikia persvarstyti santykius su JAV, nes strateginis bendradarbiavimas tokia forma neįmanomas. Gruzija nėra kažkieno vasalas, Gruzija nėra šalis, kurią kas nors panaudos savo interesams, sunaikins pasaulį ir kartos Ukrainos likimą."


Apžvelgtos dvi pastarosios savaitės aktualijos: Europos parlamento rinkimai su savais laimėtojais ir nabagėliais. O taip pat ir vykusios spalvotosios eitynės, kurios yra tik globalaus finansinio kapitalo - skaldyk ir valdyk - proceso dalis.


Kaip sakoma, supuvusiuose vakaruose nieko naujo. Jie ir toliau pūna. Kame gi reikalas?


Страны Прибалтики, Северные страны (кто интересно – Финляндия, Швеция?) и Польша бойкотируют председательство Венгрии в ЕС  – пишут EurActiv и другие. В ответ на визит премьер-министра Венгрии Виктора Орбана в Россию страны Северной и Восточной Европы не отправят ни одного министра в Венгрию во время ее председательства в Европейском союзе (ЕС).Žemiau pateikiamas tekstas nepriklauso propagandos žanrui jau vien todėl, kad „liaudies masės“ – o būtent joms ir skirta propaganda – jo niekada neperskaitys. Jį perskaitys dalis konservatyvių pažiūrų Rusijos intelektualų. Ir todėl darosi nejauku, neramu ir net baisu. Nes šitas tekstas – ne masių „smegenų plovimui“. Tai – ne „propaganda“.Donaldas Trumpas padėkojo Dievui už išgelbėtą gyvybę: Dėkojame visiems už vakarykštes mintis ir maldas, nes tik Dievas užkirto kelią neįsivaizduojamam įvykiui. Prieš gerą savaitę Petras Gražulis, išrinktas į Europos parlamentą, sakė: "Tikrai įvyko stebuklas. Daugelis sako, kad Dievo nėra. Dievas yra. Jeigu gavau daugiau liberalioj visuomenėj už liberalus, tai tikrai Dievas yra".Sakoma: "Jei Dievas nori nubausti, atima protą". Tuo įsitikinome NATO susitikimo metu Vašingtone šią savaitę.


Netoli Rūdninkų kaimo (Šalčininkų rajonas) gyvens maždaug 5 tūkst.Bundesvero karių kartu su šeimomis. Miestelio plotas bus apie 40 hektarų, kuriuose bus kareivinės ir įvairūs pastatai bei statiniai. Visų pirma, įrenginyje bus įrengtas šarvuotosios technikos, artilerijos ir šaudymo pratybų poligonas, taip pat "miestas vaiduoklis", skirtas kovoti miesto sąlygomis.


PROJEKTASLIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSIOJI RINKIMŲ KOMISIJA SPRENDIMAS DĖL 2024 M. GEGUŽĖS 12 D. LIETUVOS RESPUBLIKOS PREZIDENTO RINKIMŲKANDIDATO EDUARDO VAITKAUS POLITINĖS REKLAMOS SKLEIDIMO IRPOLITINĖS KAMPANIJOS FINANSAVIMO 2024 m. birželio 13 d. Nr.| 1970-01-01 | Lietuva | |


Liepos13 d., šeštadienį, Pensilvanijoje , 18.15 val. vietos laiku (Lietuvos laiku – 1,15 val.) JAV prezidento rinkimų kampanijos renginyje buvo pasikėsintą į respublikonų kandidatą, buvusį JAV prezidentą Donaldą Trampą. Kulka per centimetrą praskriejo pro  D. Trampo dešinįjį smilkinį ir pataikė į jo ausį veidą aptaškydama krauju. Buvo paleisti 6 ar 8 šūviai. Kulka pakirto vieną renginio dalyvį, keli žmonės buvo sužeisti. D. Trampo apsaugos pareigūnai nuo scenos jį nuvedė ir šarvuotą automobilį ir  išvežė iš renginio.


CBC NEWS paskelbė savo  „Face the Nation” laidos su JAV senatoriumi Lindsey Grahamu transkripciją, kurioje yra daugybė detalių, galinčių sudominti infa.lt skaitytojus. Skelbiame tik tą dalį, kurioje kalbama apie Ukrainą, karo, pasak senatoriaus, priežastis ir būtinybę jį tęsti iki pergalės. MARGARET BRENNAN: Dabar kalbiname respublikonų senatorių Lindsey Grahamą iš Pietų Karolinos. Jis prisijungia prie mūsų iš Londono. Labas rytas, senatoriau. SEN. LINDSEY GRAHAMAS: Dėkoju.


“Šis liberalfašizmas tikslingai ir koordinuotai finansuojamas iš užsienio šaltinių, donorų organizacijų, o tai yra nusikaltimas prieš Gruzijos visuomenę. Esu įsitikinęs, kad mūsų politika, visuomenė ir valstybė bus laisvi nuo liberalfašizmo, dėl to mes padarysime viską“ © Gruzijos ministras pirmininkas Kobakhidze


Teisės gandonas Egidijus Kūris: JAV draudžia dvigubą pilietybę turintiems ginti Lietuvą nuo RusijosPirmadienį, liepos 15 d., 10 val. K. Vilkauskas Seime rengia spaudos konferenciją „Kaip pinigų „įsisavinimas“ darko istorinio miesto veidą: liūdnas Trakų atvejis“, kurioje kalbės karaimikos tyrėja, diplomatė dr. Halina Kobeckaitė ir karaimų bendruomenės atstovė Tina Lavrinovič. Kai kurie Trakų rajono savivaldybės pastarojo meto sprendimai privertė gyventojus griebtis griežtų vertinimų. Keisti valdininkų sumanymai neaplenkė ir centrinės, Karaimų, gatvės. Buvęs Trakų seniūnas, Seimo narys socialdemokratas Kęstutis Vilkauskas kreipėsi į atsakingas institucijas dėl „Trakų senamiesčio Karaimų g.


Kad rusai mūsų jau nepuola supratome, apsilankę kariuomenės šventėje Marijampolėje gegužės 17–ą dieną, sekmadienį. Matyt, tai ir buvo svarbiausias tiek vidaus, tiek tarptautinis įvykis. Nei vienoje nei Grybauskaitės, nei Oleko kalboje (o abu politikai šventėje pasisakė po du kartus) nė karto nenuskambėjo nei Rusijos, nei Putino vardai.


Seimo valdantieji, norėdami išvengti ekspertinio jų parengtų įstatymų projektų vertinimo ir balsavimo už atskirus įstatymų projektus, pasinaudojo „skubos tvarka”, kuri leidžia visus projektus priimti vienu paketu ir be ekspertinio vertinimo. Iš esmės tai reiškia mokesčių didinimą verslui (ir visiems kitiems), siekiant surinkti pinigų ginklavimuisi. Primename, kad Ukrainai buvo perduota 1,2 nlrd eurų, t.y. apie 2% BVP, kurių šiandien trūksta Lietuvos gynybai. Apie tai vakar pranešė Ingrida Šimonytė.


Очередной скандал для Латвии: оттуда сбежала - Ольга Чернявская, кандидат в депутаты Европарламента (2024). В данном интервью мы узнаем её мотив, познакомимся с нею поближе, поинтересуемся её прошлым и настоящим.


Jūs išduodate, kaip kadaise lietuviai nusisuko nuo partizanų, ir „pavargę" pradėjo kolaboruoti su naujaisiais šeimininkais. Dabar vyksta lygiai tas pats, tik viską gražiau vadinam –„karo nuovargiu". Garbiname partizanus, bet visiškai nesidomime ir pamirštame mūsų karius Ukrainoje. Jie mūsų šiandieniniai laisvės kariai, mūsų Vanagai ir Tigrai, o volontiorai – ryšininkai, kurie rizikuodami gyvybėmis, tiesia tiltus tarp laisvės karių ir mūsų.Jei valstybė ir toliau abejingai stebės, kaip mūsų informacinę erdvę užvaldo kremlinė propaganda, kurį plūsta net per daržininkų grupes, mums bus šakės. Vaitkaus ir tomaševskininkų pergalės atsirodys, kaip nekaltas nesusipratimas.


Čia iš Londonų sugrįžęs politologijos doktorantas rašo? Kažkaip į rimtą teksto kritiką nepanašu. Nei citatų, nei bent korektiško esminių oponento teiginių esmės atpasakojimo nerasta.


Geopolitinė padėtisUkrainos prezidento Volodymyro Zelenskio teigimu, NATO viršūnių susitikimas suteikė Ukrainai saugumo pagrindą, kokio šalis dar nebuvo pasiekusi. „Tai yra konkrečios saugumo garantijos, kurias patvirtino septynios stipriausios pasaulio demokratijos. Dar niekada neturėjome tokios saugumo bazės ir ji yra G7 lygyje“, – teigia prezidentas. Volodymyras Zelenskis parvežė namo daug gerų naujienų ir naujų garantijų. Tačiau pagrindinės lauktosios – aiškaus kvietimo į NATO – ne. Tai yra realybė ir su ja reikia išmokti gyventi ne tik Kijevui, bet ir mums.Pietų Amerikos indėnai turi tokį mitą: jis pasakoja apie tuos laikus, kai Žemėje iš Homo sapience atstovų gyveno tik moterys. Vienok jau tada jos buvo ne visai tokios homo ir jau ne tuo labaiu - sapience, todėl, kad dauginosi vegetatyviniu būdu, t.y. jos turėdavo intymių santykių su grybais,  šie, savo ruožtu, tais tolimais laikais irgi buvo ne visai augalai, o greičiau savotiškais augaliniais, bet mąstančiais falais.Laisva ir nepriklausoma (niekieno) žiniasklaida praneša, kad Lietuvoje padidėjęs kokaino vartojimas yra gerėjančio gyvenimo pasekmė. Narkotikų vartojimas Lietuvoje stipriai išaugo. Vilnius pirmauja…


Dar neatsigavę po vakarykščio Kovos su homofobija, bifobija, transfobija dienos šventimo Lietuvos Respublikos Seimo nariai šiandien patvirtino profesoriaus V. Mizaro kandidatūrą ir paskyrė jį Konstitucinio teismo teisėju.


Kai kas teigia, kad tai šiuolaikinės progresyviosios visuomenės modelis.Atsirado grupelė Šakalienės sąžinės draugių, kurios nepasidrovėjo atsirioglinti į mitingą ir kiaulės akutėmis žvelgdamos į tėvus, iš kurių be jokios rimtos priežasties buvo atimti vaikai, mosikuoti plakatais, palaikančiais antihumanišką biznį. Įdomiausia tai, kad tarp organizatorių išvydome tuos pačius tariamai nukentėjusių nuo #meetoo moterėlių skaisčius veidelius.Daug visokių reportažų mačiau, bet šitas - labai kietas. Kelionių blogeris tiesiog užsidėjo kūno kamerą ir įsiliejo į darnias kovotojų su sisteminiu rasizmu bei fašizmu gretas.


Gruodžio 19-ą dieną žiniasklaidos šlovinamoje „demokratinėje“ Pietų Korėjoje Konstitucinio teismo sprendimu buvo uždrausta už šalies nepriklausomybę nuo JAV-NATO diktato pasisakiusi Vieningoji Pažangos Partija (VPP), apkaltinus kai kuriuos jos vadovus neva planavusius karo atveju rengti perversmą prieš esamą valdžią ir glaudžiai bendradarbiauti su Šiaurės Korėjos pajėgomis.


Šis advokatas yra pasisakęs už eurą. Pasisakė prieš litą. Dabar tie, kurie palaiko jį, paklauskite savęs. Ar aš pagamintas landzbergliandijoje?


2024 m. birželio 9 d. įvyko rinkimai į Europos Parlamentą.


Kuo mums blogas tas Trumpas? Niekuo. Tiesiog žiniasklaidos šeimininkai davė komandą ir tiek.Kodėl persirenginėti žydukais, čigonais, indėnais ar afroamerikiečiais yra netolerantiškos patyčios, o parodijuoti moteris - itin skatintina tolerantiška veikla?


Po Gruzijos valdžios pareiškimų, kad už homoseksualumo propagavimą Gruzijoje homoseksualams grės bauda iki 2000 USD (juridiniams ir fiziniams asmenims bus taikoma gradacija), ES (IV reicho) atstovė Gruzijoje pareiškė, kad Gruzijos integracija į ES įšaldyta.


Daugelis mano draugų ir pažįstamų Prancūzijoje ir visame pasaulyje šiandien švenčia kairiųjų pergalę prieš „fašizmą“.


1990 m. birželio 12 d. buvo priimta Rusijos valstybės suvereniteto deklaracija. Tai oficiali šventė, tačiau iš tikrųjų ji sugebėjo tapti tokia visos šalies mastu.


Perskaičiau Vaikų apsaugos vadės Alinos Jakavonienės TV pokalbio su Edmundu Jakilaičiu stenogramą. Išgirdau labai aiškiai pagrindinę žinutę - Kaune vaikas iš tėvų buvo atimtas visiškai teisingai, ateityje bus laikomasi to paties vertinimo ir sprendimo modelio.Baltarusiški užrašai "Vilnius mūsų" (žiūr.nuotrauką) Lietuvos sostinėje pasirodo sistemingai nuo tada, kai čia atsikraustė "prezidentė" Svetlana Tichanovskaja ir 62 tūkstančiai įkandin jos atvykusių baltarusių, kurie net ėmė steigti savo karinę grupuotę. Baltarusių leidinys "Naša niva" (Mūsų vaga) birželio 8 d. informavo skaitytojus: "Trečiadienio rytą Lietuvos sostinės gyventoja ant vieno iš Pilimo (Zavalnaja) gatvės namų sienos rado užrašą baltarusių kalba „Mūsų Vilnia“. Savivaldybė nedelsdama sureagavo į šią žinutę, rašė Lietuvos žiniasklaida".


Visada laikiau save konservatyvių pažiūrų žmogumi, bet pastaruoju metu tą žodį tampa gėda minėti. Nes konservatoriais nūnai vadinasi tie, kas žygiuoja gėjų paraduose pirmose gretose ir aktyviai ragina atiminėti kuo daugiau vaikų iš Lietuvos šeimų. Kažkaip man su tokiais Pažangos entuziastais nepakeliui. Štai, skaitau straipsnį - ir savo akimis negaliu patikėti, ką raidės rodo.


Šios savaitės žinių temos: - Daugiau nei 25 metus veikusi Ukmergės baldų gamintoja „Optimata“ planuoja nutraukti šią veiklą; - Lietuva Ukrainos kariuomenei perduos 14 šarvuotų transporterių M113. ;


Sekmadienį, tarptautinės dienos "Už taiką" Vilniuje buvo surengtos eilinės eitynės už Ukrainą. Kaip ir nieko įspūdingo. Eilinis Lietuvą užvaldžiusių JAV-ES-NATO okupantų, buržuazinių administratorių ir jos palaikytojų pasirodymas. Tačiau šios eitynės išsiskyrė savo „margumu“ ir „įvairove“. Mūsų redakcijos kuklia nuomone, pagal įvairovės kriterijus jos niekuom nenusileido 2013 metų liepos 27 d. žydrai-vaivorykštiniam žygiui Gedimino prospektu. Net visi Lietuvos žmogaus teisių gynimo institutai


Amsterdame buvo išniekinta  Anos Frank statula. Grafičiais buvo užrašyta „Gaza“.Gruzijos šaltiniai praneša, kad Gruzija pradėjo ruoštis atidaryti ambasadą Maskvoje ir atkurti diplomatinius santykius su Rusija. Kaip prisimename, diplomatiniai santykiai nutrūko po karo, įvykusio 08-08-08.


Vakar su Verbų sekmadieniu pasveikinau gerb.kun.maj. Alfonsą Bulotą ir sveikinimą papildžiau tokia įžvalga:  "Prieš du tūkstančius metų Dievas jojo ant asilo, o nūnai asilai joja ant Dievo".Iš pirmojo Lietuvos vyriausiojo karo kapeliono maj. Alfonso Bulotos sužinojau, kad nors lietuviški asilai  reikalauja, kad nedūmintų jo automobilis, kontrolę pavedę aplinkosaugininkams, terorizuosiantiems keleivį bet kurioje pakelėje, bet nepasako, kaip jam įsigyti naują ir nedūmijantį automobilį, kai už tarnystę kariuomenėje moka 258 eurų pensiją? https://www.youtube.


Lietuvos žydų bendruomenės valdomas Geros valios fondas naudoja valstybės biudžeto lėšas antilietuviškos propagandos gamybai? Rūta Vanagaitė gavo iš jų 10 000 eurų naujo šmeižikiško opuso kurpimui! Š. m. sausio pabaigoje iš Lietuvos gyventojų mokesčių gyvuojantis Geros Valios fondas skyrė paramą ... skandalingajai Kremliaus Agitpropo gastrolierei Rūtai Vanagaitei!


Amerikiečių bulterjerai (American Bully) yra laisvai apibrėžta šunų veislė, kurią lengviausia atpažinti pagal didžiulę galvą ir karikatūrišką raumeningumą. Teigiama, kad ši veislė atsirado sukryžminus baisų ir liūdnai pagarsėjusį amerikiečių pitbulterjerą su didesniais, bet panašios išvaizdos amerikiečių buldogais ir anglų buldogais. Amerikiečių veisėjai jį skirsto pagal dydį. Nuo mažiausio iki didžiausio jie būna kišeniniai, klasikiniai, standartiniai ir XL. Kad amerikiečių bulterjeras būtų priskiriamas XL veislei, jis turi sverti ne mažiau kaip 100 svarų.


Sankt Peterburgo tarptautinis ekonomikos forumas... 21 tūkstantis dalyvių iš 139 šalių ir beveik tūkstantis sutarčių, kurių vertė 6,4 trilijono rublių.PRISIDĖK prie Liaudies Žurnalistikos!

Pramogos Tiktoke

@ragelskis.laurynas

Mūsų bendruomenė Feisbuke

Marabika ....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....