Autorius: Aleksandr Lipovec Šaltinis: https://sputniknews.lt/columni... 2018-06-29 11:10:06, skaitė 509, komentavo 1
Pamoka mokykloje, archyvinė nuotrauka
Viena iš pagrindinių šiandieninės Lietuvos problemų yra spartus šalies gyventojų skaičiaus mažėjimas. Auštant valstybės nepriklausomybės atkūrimui 1991 metais Lietuvoje gyveno daugiau kaip trys su puse milijono žmonių. Per ketvirtį naujausiosios istorijos amžiaus šis rodiklis sumažėjo beveik ketvirtadaliu. Šiandien oficialiai Lietuvoje gyvena beveik 2,8 mln. žmonių. O skeptikai atlieka savo neoficialius skaičiavimus ir teigia, kad šiandien Lietuvoje net dviejų su puse milijono nerasi.
Dėl to kalta Lietuvos narystė Europos Sąjungoje ir šalies įstojimas į Šengeno erdvę, kuri atvėrė lietuviams Europos darbo rinką. Ieškodami didelio euro į Europą pasitraukė darbingiausia — 20-50 metų amžiaus — gyventojų dalis. Lietuvoje iš esmės liko moksleiviai ir pensininkai. Pastarieji dėl akivaizdžių priežasčių yra našta skurdžiam Lietuvos biudžetui. O štai jaunesnioji karta — tai paskutinė Lietuvos viltis.
Patriotinis jaunimo ugdymas skirtas sustabdyti migraciją į sėkmingesnes šalis. O štai lytinis ugdymas su šiuolaikiniais vadovėliais, matyt, valdžios institucijų teigimu, padės atkurti Lietuvos gyventojų skaičių. Na, bent jau iki tarybinio laikotarpio, kuris Lietuvoje oficialiai vadinamas tik kaip okupacija, lygio.
Vaikų seksualinio raštingumo klausimo valdžios institucijos ėmėsi daugiau nei rimtai. 2016 metais jie priėmė ir įtvirtino valstybinę lytinio ugdymo programą. Jai skyrė dideles lėšas. O 2017 metų rugsėjį programa įsigaliojo.
Mastai kalba patys už save. Profesinį parengimą baigė ne dešimtys, o tūkstantis mokytojų. Ko ir kaip jie mokys mokinius ir ikimokyklinio amžiaus vaikus, pasakys specialūs vadovėliai, metodinės ir vizualinės priemonės.
Pradiniame lygmenyje — darželiuose ir pradinėse klasėse — vaikams bus pasakojama ir rodoma, kuo berniukai skiriasi nuo mergaičių. Ne tik kaselėmis, bet ir kitais išoriniais ir vidiniais požymiais.
Po to juos bandys įtikinti, kad fiziologiniai skirtumai dar nieko nereiškia. Svarbiausia asmeniui yra tai, kaip jis jaučiasi savo mintyse. O seksualiniai požymiai — tai kvailas lygtinumas, sugalvotas kažkokios ten gamtos. O jeigu, pavyzdžiui, berniukas jaučiasi kaip mergaitė, tada tegul taip ir bus. Jam padės susidoroti su tuo ne tik mokytojai ir psichologai mokykloje, bet ir chirurgai ligoninėje.
Daugelyje Europos, arba, kaip priimta vadinti, "civilizuotų Vakarų", šalių jau nuo 15 metų amžiaus jaunimui suteikta teisė be jų tėvų žinios pakeisti lytį. Legalizuotos tos pačios lyties santuokos. Tokioms šeimoms leidžiama įvaikinti vaikus ir ugdyti juos homoseksualumo dvasia.
Tačiau Lietuvoje šie įstatymai kol kas nepriimti. Bet bandymų buvo. O sostinės savivaldybė net bandė vaikų registravimo į darželį anketose vietoje grafų "motina" ir "tėvas" įtraukti grafas "sutuoktinis 1" ir " sutuoktinis 2". Vilniaus gyventojai nesuprato gerų ketinimų ir buvo pasipiktinę savivaldybės iniciatyva. Pastaroji turėjo atsisakyti savo idėjos. Kol kas.
Matyt, seksualinių pedagogų kariuomenei patikėta atsakinga misija — parengti ateities aktyvių Lietuvos gyventojų kartą priimti liberalesnes vertybes ne tik ekonomikoje, bet ir žmonių santykiuose. O su Lietuvos gyventojų skaičiaus atkūrimu susidoros šiuolaikinės žmogaus klonavimo, pastojimo ir vaisiaus augimo mėgintuvėliuose biotechnologijos. Tokiu būdu bus galima sureguliuoti vienos ar kitos šalies gyventojų skaičių, o ne palikti jį žmonių aistros valiai.