Naujiena visiškai apkvailintiems

Autorius: BūkimeVieningi Šaltinis: http://bukimevieningi.webnode.... 2015-02-02 10:01:20, skaitė 4559, komentavo 1

Naujiena visiškai apkvailintiems

obama-poroshenko.jpg

Pradėsime nuo pradžių, kad būtų aiškiau. 2013 11 20 Ukrainos Rados deputatas Olegas Cariovas viešai iš tribūnos pranešė apie JAV spectarnybų planuojamą Ukrainos valstybės perversmą (Euromaidaną), kuriame dalyvaus JAV spectarnybos, tame tarpe ir asmenys iš Lietuvos.

Nuvertus oligarchą V.Janukovičių į vietą pastatomas dar didesnis oligarchas P.Porošenko, kuris Janukovyčiaus vyriausybėje dirbo Ekonomikos ministru. Juokingiausia, tai, kad Ukrainoje į aikštę suvaryti avinai vertė vieną oligarchą, kad pakeisti jį dar vienu oligarchu iš to pačio Ukrainą valdančio oligarchato klano.

Yra ir dar vienas faktas įrodantis, kad JAV jau buvo suplanavusi visus Ukrainos valdžioje postus po perversmo. 2014 vasario 6 d. JAV aukšto rango diplomatė Viktoria Nuland atsiprašė po to, kai jos balso įrašas, kuriame ji keikiasi, kalbėdama apie Europos Sąjungą (ES) su JAV ambasadoriumi Kijeve Džefriu Pajetu (Geoffrey R. Pyatt).

Nutekintame pokalbyje V. Nuland ir D. Pajetas kalba apie galimas Ukrainos opozicijos lyderių kandidatūras formuojant naująją Ukrainos vyriausybę.

Įraše girdisi, kaip V. Nuland necenzūriniais žodžiais kalba apie Europos Sąjungą, o D. Pajetas jai pritaria.

Įraše girdisi, kaip V. Nuland sako nemananti, jog Vitalijus Klyčko turėtų patekti į Ukrainos vyriausybę. Kitą lyderį Arsenijų Jaceniuką ji vadina Jace ir teigia, kad jis yra vyrukas, tinkamas užimti Ukrainos ministro pirmininko postą. Tuo tarpu V. Klyčko turėtų būti pavesta išlaikyti opozicijos vientisumą, nes dirbti A. Jaceniuko vadovaujamoje vyriausybėje jam bet kuriuo atveju nepavyktų.

Taip pat V.Nuland paminėjo Nyderlandų diplomatą Robertą Serį, kurį Jungtinių Tautų (JT) generalinis sekretorius Ban Ki-munas paskyrė savo atstovu sprendžiant Ukrainos krizę.

„Manau, tai padės sutvarkyti šį reikalą, šaunu, kad JT prie to prisidės, o ES tegul eina nachui (angl. f**k the EU)“, - sakė V. Nuland. „Būtent“, - pritarė D. Pajetas.

Na ir ką mes šiandien turime? Viskas išpildyta 100%.

O čia jau 2015.01.31 JAV p-rezidentas patvirtina tai, kad jie rėmė Ukrainos valstybės perversmą:

"Mes tarpininkavome Ukrainos valdžios nuvertime"- pareiškė Barakas Obama

Štai kas gavosi po to kai su JAV organizuotu Ukrainos perversmu nesutiko Donecko, Donbaso, Lugansko ir kiti gyventojai. Jie įkūrė savo liaudies respublikas ir kovoja už savo žemes. Kas juos puola? Puola Ukrainos p-rezidento P.Porošenkos įsakymu, Ukrainos armija ir suformuoti savanorių būriai kaip "AZOV", "Pravyj sektor". Vaizdo reportažas žemiau parodo, kad JAV kartu su marionetine Ukrainos oligarchine valdžia, nepavyksta susitvarkyti su Ukrainos pilietybę turinčiais rusais.

Patys pasistenkite suprasti, kam visa tai reikalinga ir kas iš to turi naudos.