Lietuva neturi teisės išduoti savo piliečio Gabrieliaus Bumbulio Norvegijai!

Autorius: VisuomeneDotCom Šaltinis: https://visuomenedotcom.wordpr... 2015-01-28 13:13:27, skaitė 5550, komentavo 1

Lietuva neturi teisės išduoti savo piliečio Gabrieliaus Bumbulio Norvegijai!


Nuotr. Norvegijos policija buvo paskelbusi vaiko Gabrieliaus Bumbulio paiešką

Atrodo, pagaliau išjudėjo įstrigęs reikalas, kai Norvegija tarsi su šluota be jokio teisinio pagrindo šlavė lietuvius iš padorių šeimų. 

Prisimenate atvejį, kai čečėnai paėmė ir pagrobė čečėną vaiką ir išvežė iš šalies? Tada atsirado viltis, jog atsidarė privatus seklių biuras, kuris padės pavogtus iš Lietuvos vaikus, Lietuvos piliečius, grąžinti į kilmės šalį.

Sisteminė žiniasklaida praneša, jog Gabrielius Bumbulis rastas Lietuvoje.

Remiantis Lietuvos Respublikos Konstituija, Lietuva neturi jokių galių išduoti vaiką Norvegijai, nes visų pirma, jis nėra pilnametis, nėra padaręs nusikaltimo, ir jis turi giminių Lietuvoje – jeigu yar netinkamos sąlygos augti su mama.

Be to, Lietuvos įstatymai švelnesni. Motinos gali auginti vaikus, net jeigu visiškai neturi pajamų.

Linkimė Gabrieliaus Bumbulio mamai įrodyti, jog ji gera mama, o visuomenę ją palaikys.

Šaunuoliai baltų ainiai, pagaliau pradėjo kovoti prieš barbarų vikingų palikuonis!

---
LDiena.lt:
Norvegijos teismas atėmęs iš lietuvės motinos perdavė septynių metų berniuką "globotojams". Gabrielius nuo jų išsigelbėjo, kai kartu su "Vaiko gerovės" tarnybos prižiūrėtojais ir su savo mama leido "bendravimo su motina" laiką boulinge - jis nuėjo į tualetą ir spruko pas mašinų aikštelėje automonilyje jo laukusį nenustatytą vyriškį.

Po pusvalandžio vaikų prekybos tinklo atstovai sunerimo ir pradėjo ieškoti vaiko boulinge, paskui buvo paskelbta paieška per policiją. Policija sukėlė milžinišką isteriją miestelyje - buvo sušauktos visos tarnybos, gaisrininkų ekipažas atrvažiavo tiesiai iš gaisravietės, padėti pagauti bėglio...Tačiau visi "geranoriški" civilizatoriai ieškotojai liko it musę kandę.

Rusijos pilietė Irina Bergset, iš kurios Norvegijoje po skyrybų buvo atimti du vaikai ir atiduoti "įsivaikinti" seksualinių sutrikimų turintiems norvegams, savo vyresnįjį sūnų išgelbėjo pasinaudodama lenkų detektyvo paslaugomis. Detektyvas - į atsargą išėjęs Lenkijos policininkas profesionaliai užsiima vaikų gelbėjimu iš Norvegijos prekybos vaikais sistemos.

Tačiau mano asmenine nuomone, toks gelbėjimo būdas pabėgant - tai tik dalinis problemos sprendimas. Kol tėvai fiziškai nepradės naikinti legalizuoto ir į valstybinės tarnybos statusą pakelto banditų ir išsigimėlių tinklo atstovų - tai yra, kol atimti vaką netaps beveik garantuotu mirties nuosprendžiu vaiką atiminėjantiems "niekuo dėtiems" valdininkams, tol prekybos vaikais verslas klestės ir antžmogiai medžios sau vis naujas aukas.