„Demokratinėje“ Pietų Korėjoje uždrausta prieš JAV hegemoniją pasisakiusi partija

Autorius: LTnacionalistas Šaltinis: http://ltnacionalistas.wordpre... 2014-12-22 09:42:23, skaitė 4502, komentavo 1

„Demokratinėje“ Pietų Korėjoje uždrausta prieš JAV hegemoniją pasisakiusi partija

79832443_025164220-1.jpg

Gruodžio 19-ą dieną žiniasklaidos šlovinamoje „demokratinėje“ Pietų Korėjoje Konstitucinio teismo sprendimu buvo uždrausta už šalies nepriklausomybę nuo JAV-NATO diktato pasisakiusi Vieningoji Pažangos Partija (VPP), apkaltinus kai kuriuos jos vadovus neva planavusius karo atveju rengti perversmą prieš esamą valdžią ir glaudžiai bendradarbiauti su Šiaurės Korėjos pajėgomis.

Šie kaltinimai didžiąja dalimi nepagrįsti ir laikomi netgi sufabrikuotais, su tikslu sudaryti pretekstą politinėms represijoms.

Uždraudus šią partiją, iš parlamento taip pat pašalinami ir penki parlamento nariai, priklausantys VPP; primename, kad Pietų Korėja yra faktiškai Jungtinių Valstijų karinių pajėgų okupuota marionetinė šalis, atliekanti karinio placdermo prieš Korėjos Liaudies Demokratinę Respubliką (KLDR) ir Kiniją funkciją geopolitiškai reikšmingame Korėjos pusiasalio regione.

Prie Konstitucinio teismo buriavosi didžiulės minios VPP remėjų bei narių, tuo tarpu Konstitucinio teismo įvedamas politines represijas palaikyti atėjo tik žymiai mažesnis būrelis JAV hegemonijos remėjų.

Vyriausias Konstitucinio teismo teisėjas pareiškė: „Tikiuosi, kad šis sprendimas sustabdys laiką eikvojančius ideologinius debatus mūsų šalyje.“ Tuo būtų jis puikiai parodė buržuazinės liberaldemokratijos tikrąjį veidą: jie kalbės apie „pliuralizmą“ ir „įvairovę“ tol, kol nebus susidūrę su tikrai oponuojančia pozicija, o tokiu atveju, opozicija bus įvardijama „grėsme valstybei“ ir kriminalizuojama, taip parodant, jog buržuazinė liberaldemokratija yra tiktai kaukė, po kuria slypi žiauri ir ciniška diktatūra, kapitalo ir melo diktatūra.

Trumpai pasakius, Vakarų šlovinama ir pasauliui primetinėjama parlamentinė-buržuazinė „demokratija“ tėra grynų gryniausias melas.

Šitokiomis represijomis mėginama toliau išlaikyti pietinę Korėjos dalį po Amerikos imperialistų hegemonijos padu ir įbauginti visas opozicines tos šalies jėgas, bet šitaip besielgdami patys amerikiečių marionečių funkcijas atliekantys Pietų Korėjos valdantieji atskleidė, jog jų vadinamoji „demokratija“ tėra farsas, už kurio slepiasi isteriška neapykanta tautos išsivadavimo ir nepriklausomybės siekiams bei šuniškas pataikavimas Jungtinių Valstijų interesams.

---
LDiena.lt: belieka pridurti, kad tiek mūsų suvenyrinėje bananinėje respublikoje, tiek "nepriklausomoje" Pietų Korėjos suvenyrinėje valstybėje valdžią uzurpavęs šūdelitis naudojama lygiai tą pačią "priešas puola" smegenų plovimo metodiką.

Pas mus, amžinai puolantis priešas - rusai, o pas pietkorėjanus - kruvinas Šiaurės Korėjos režimas.

Elementarus ir primityvus "durnink ir valdyk" principas.