Proveržis: Nausėda pranešė, kad Lietuva tapo kovos su korupcija patirties eksportuotojais!

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: https://ekspertai.eu/proverzis... 2024-06-20 15:34:00, skaitė 989, komentavo 1

Proveržis: Nausėda pranešė, kad Lietuva tapo kovos su korupcija patirties eksportuotojais!

Pažeidžiamas komunistas – kovos su korupcija patirties eksportuotojas.

Vienas garsiausių dabarties kovotojų su korupcija, pažeidžiamas komunistas, Gerovės valstybės kūrėjas, Sąjūdžio laikais įstojęs į TSRS komunistų partiją ir taip iš jos ir neišstojęs, Gitanas Nausėda Vilniuje pasveikino Tarptautinės antikorupcijos konferencijos dalyvius.

Valstybės lyderis kreipdamasis į konferencijos dalyvius pažymėjo, kad „aukšto lygio dalyvių iš viso pasaulio buvimas didžiausioje tokio pobūdžio konferencijoje atspindi bendrą tarptautinės bendruomenės pasiryžimą įveikti korupciją ir apsaugoti demokratines vertybes“.

„Korupcija tebėra didžiulis iššūkis, keliantis grėsmę taikai, saugumui ir tvariam vystymuisi – ji menkina visuomenės pasitikėjimą valdžia, silpnina institucijas, kelia grėsmę patiems demokratijos ir teisinės valstybės pagrindams, trikdo socialinę ir ekonominę gerovę. Tik išgyvendinę korupcijos apraiškas, galėsime padėti pamatus stipresnėms gerovės valstybėms, gebančioms panaudoti savo išteklius visuomenės labui“, - susirinkusiems atskleidė G. Nausėda.

Pasak vyriškio, „Lietuvos kelionė nuo posovietinės valstybės iki Europos Sąjungos, NATO ir EBPO narės buvo įkvepianti“.

„Šiandien Lietuva gali pasigirti aukšto lygio sąžiningumo, skaidrumo ir atskaitomybės principais tiek viešajame, tiek privačiajame sektoriuose. Iš tarptautinės paramos gavėjų tapome kovos su korupcija patirties eksportuotojais“, - informavo G. Nausėda.

Jis taip pat pasakė, koks yra jo noras.

„Mano noras yra, kad kovą su korupcija traktuotume ne tik kaip administracinę užduotį, bet kaip moralinį imperatyvą ar net geopolitinį būtinumą“, - tarė G. Nausėda.

Konferencijos dalyviams pažeidžiamas valstybės lyderis palinkėjo, kad Vilniuje vykstanti konferencija taptų pasaulinės kovos su korupcija lūžio tašku.

Susiję:

Pažeidžiamas komunistas Nausėda nesiterlioja – siekia pailginti bausmę nuo 10 metų iki gyvos galvos

Kėdainiuose Nausėda apžiūrėjo griūvantį tiltą ir nurodė stiprinti smulkųjį bei vidutinį verslą

nauseda-ir-tiltas.jpg