TS-LKD – už ištvirkėlių „teises“

Autorius: LTnacionalistas Šaltinis: http://ltnacionalistas.wordpre... 2014-11-07 15:10:53, skaitė 6531, komentavo 1

TS-LKD – už ištvirkėlių „teises“

Krikščioniškieji konservatoriai puikiai atskleidė savo veidą ir tik eilinį kartą patvirtino mūsų seniau sakytas  įžvalgas.

Vienas iš ryškiausių TS-LKD veidukų Mantas Adomėnas pareiškė, jog „nebūtų prieš“ partnerystės tarp sodomitų įteisinimą.

Iš tiesų juokinga, kai žinai, jog tokios „pažangios“ neomarksistinės idėjos  buvo pirmą kartą mėginamos įgyvendinti taip pačio Adomėno  ir visos konservatorių partijos peikiamoje Rusijoje, ankstyvuoju trockizmo pakilimo laikotarpiu.

Taip pat jis teigė, jog jokiu būdu „nėra homofobiškas“, o šeimos institutas liktų tradicinėms šeimoms.

Žinoma, tokie pigūs šio landsbergiečio pareiškimai yra ne kas kita kaip visiškai kvaila demagogija, kuri remiasi pagrindu „aš taip už, kad net prieš“.  Tokia kvaila pozicija yra neatskiriama kiekvieno dabartinio politiko savybė, nes būti laikomam homofobu postmoderniojo pasaulio sisteminėje politikoje tolygu būti laikomam psichiniu ligoniu.
Todėl tai puikiai paneigia pačią sisteminės demokratijos smegenų plovimo technologijų esmę, kuri nuolat kartoja, jog neva dabartiniam Vakarų pasaulyje egzistuoja kažkokia „nuomonių įvairovė“.

Iš tiesų visiškai nusišvilpt, kuo tu save laikai:liberalu, konservatoriumi ar socialdemokratu. Kaip rodo akivaizdus dabartinio pasaulio vystymasis, konservatoriams (o taip pat ir katalikų bažnyčiai) seniai neberūpi tradicija, o socialdemokratams darbo žmonės.

Pasauliui, o taip pat ir Lietuvai, reikia visiškai naujos, revoliucinės idėjos, kuri būtų pajėgi kautis su liberalia, trockistine išsigimėliška ideologija. Reikalingi nauji pamatai ant kurių stovėtų žmogiškumas ir tradicija.

Todėl kategoriškai pareiškiame:

Šalin tradicija besidangstančius sisteminius politikierius!

Tautieti, junkis į politinę kovą už daugumos, o ne mažumos teises!

- Prototipas

---

LDiena.lt: o kas čia stebėtino - taip vadinami "Lietuvos konservatoriai" seniai demonstruoja savo pritarimą ir priklausymą globaliajam Pidorasingo projektui. Todėl asmenys pasivadinę "krikščionimis-demokratais" atsitempė su savimi į Seimą iškrypėlį pederastą bei alkoholiką Roką Žilinską, kurio vienintelis profesinis sugebėjimas - skaityti tekstą iš lapo, girtam lįsti muštis us policiją na ir aišku tenkinti savo įgeidžius iškrypėliams pederastams įprastu būdu.

Todėl šiandien taip vadinami "Lietuvos konservatoriai" savo nario Manto Adomėno lūpomis informuoja savo kuratorius, kad "konservatoriškai krikščioniškas" meras sąžiningai vykdys globaliojo Pidorasingo programą. Kaip kad elgėsi taip vadinamas "konservatorius" Vilius Navickas, kurio kadencijos metu ir buvo įvykdytas pirmas, privalomas ir vienas esminių visuomenės pidorasinimo žingsnių - tai viešas išsigimėlių iškrypėlių ir jiems prijaučiančių išgamų viešas pasivaikščiojimas-pasidemonstravimas Vilniaus gatvėmis.