neo-Fašizmas nėra toks paprastas dalykas kaip Jūs galvojate (plitimas)

Autorius: CriticismOfLife Šaltinis: http://criticismoflife.wordpre... 2014-11-04 12:19:47, skaitė 8440, komentavo 1

neo-Fašizmas nėra toks paprastas dalykas kaip Jūs galvojate (plitimas)

Galima buvo apgailingai nusiraminti, manant, jog Tarybų Sąjunga 1945 metais galutinai sunaikino fašizmo sifilį ir jau niekados šis parazitas nebeatgims ir nebekels pavojaus Slavų tautoms.

Deja, fašizmo branduolys nebuvo sunaikintas, o jo teoretikai saugiai spėjo pasislpėti Vakaruose, daugelis jų išvyko į Šiaurės ir Pietų Amerikas, kur galėjo ramiai investuoti turimas lėšas į įvairias kompanijas ir “perplanuoti” savo taktinius manevrus, prieš kerštaujant Slavų tautoms.

Gi tuo metu, kol naciai gavo prieglobstį įvairiose pasaulio kraštuose, klestėjo Tarybų Sąjunga ( CCCP 1.0 ), kovojanti šaltajį karą prieš JAV globalius imperalistus.

Bet pats fašistinis sifilis niekur nepradingo, tiesiog buvo paslėptas skrynioje tam tikrai diena jį paleisti į laisvę.

Lietuvai teko patirti pirmą užkrėtimą šiuo nacistiniu sifiliu, “atgavus” Nepriklausomybę, kai iš už Atlanto į Lietuvą pradėjo grįžti gana finansiškai stiprūs įvairūs buržujai.

Vienas tokių “grįžėjų” atvirai neslėpė savo tarnybos vokiečių SS dalinyje jaunystėje , kas ir buvo pagrindiniu motyvu bėgant į JAV. Tai Lietuvos ex-prezidentas Valdas Adamkus.

Lietuvoje prasidėjo pogrindinis neo-fašizmo atgimimas kažkur nuo Sąjūdžio laiku. Sąjūdis – ir buvo pirminė neo-fašizmo organizacija.

Toliau tik faktai skaitytojams, stengiatis atrasti tarp Jūsų mąstančius ir analizuojančias personalijas , o ne su tikslu maitinti Jus kaip socialinius gyvulius “iškramtyta informacija”.

neo-nacių “pogrindžio” Organizacijos:

a) “Karštas komentaras”;

b) “Pūkas” – radijo ir TV stotys; http://www.pukas.lt

c) Sarmatai – http://sarmatai.lt

d) Milvydas Juškauskas

Neo-nacių susirinkimai:

---

LDiena.lt: mano nuomone, gerbiamas blogeris Kantas norėdamas gelbėti Lietuvą nuo fašistų be reikalo prie jų priskyrė Sarmatas.lt (o faktiškai - tinklapio prievaizdą Arvydą), tačiau bendrai paėmus - realybėje žmonės prisistatantys patriotais ir ant "meilės Tėvynei" statantys savo politinę karjerą arba kalantys pinigus - iš tikrųjų kvepia nelabai maloniai.

Juk savisaugos instinkto nepraradę parazitai tikrai nepaliks savieigai žmonių vienijimosi procesų, kurių pasekoje vieninga visuomenė gali lengvai sutraiškyti visus ant jos kūno parazituojančius uzurpatorius bei kolaborantus. O tautiškumas, kaip savasties dalis - yra natūrali vienos Tautos žmones vienijanti jėga. Todėl parazitai PRIVALO sukišti į patriotinę aplinką ir judėjimus savo atstovus - kurie arba perimtų konkrečių judėjimų valdymą, arba sabotuotų juos iš vidaus, arba bent jau padėtų sekti, kontroliuoti ir laiku "neutralizuoti" valdančiąjai chuntai pavojingas asmenybes.