Patyčios iš Kalėdų tęsiasi. Paryžiaus centre – gigantiškas sekso žaislas vietoje Kalėdinės eglutės

Autorius: Blogeris Zeppelinusas Šaltinis: https://www.facebook.com/bloge... 2014-10-20 22:35:49, skaitė 8654, komentavo 1

Patyčios iš Kalėdų tęsiasi. Paryžiaus centre – gigantiškas sekso žaislas vietoje Kalėdinės eglutės

LDiena.lt: perspėju - gerbiamas Blogeris Zeppelinusas suklaidintas panašios pavardės perversijų rengimu Paryžiaus aikštėse apklatino buvusių "Bitlų" narį Polą MakKartnį, nors tikrasis kaltininkas - "šiuolaikininiu menininku" save laikantis Polas MakKartis. Iš pagarbos autoriniam žodžiui ir dėl didelio tingumo, tekstas paliktas toks, koks ir yra - juo labiau, kad iš esmės nėra didelio skirtumo, kuris civilizuotųjų vakarų atstovas apšikinėja vakarų viešąsias erdves.

---

Garbiame amžiuje kai kuriuos žmones užklumpa senatvinė proto negalia. Senoliai suvaikėja ar šiaip pradeda krėsti visokias kvailystes.

Deja, būtent taip nutiko ir žinomam popmuzikos atlikėjui iš praeityje garsios grupės Beatles Paul‘ui MacCartney.

Sulaukęs garbingo 69-rių metų amžiaus bitlosenolis galutinai nupezo. Ir iškart pasinešė į tai, kas vadinama šiuolaikiniu mianu.

Artėjančių Kalėdų proga seras Polas užsimanė surengti kokią neeilinę šiuolaikinio miano akciją-atrakciją.

Na, pavyzdžiui vienoje žymiausių ir prašmatniausių Paryžiaus aikščių vietoje Kalėdų eglutės pastatyti gigantišką...seksualinį žaislą!

Pasakyta – padaryta:

Ir štai praėjusio ketvirtadienio priešpietėje paryžiečiai, einantys pro fantastiško grožio Vandomo aikštę, kurioje stūkso Napoleono pergales primenantis gigantiškas obeliskas, apstulbo išvydę milžinišką, žalios spalvos …subinės kaištį (“..butt plug-type sex toy”)!

Savo forma šiek tiek primenantį eglę. Net 24 metrų aukščio – sulig puse Napoleono kolonos.

O aplink laimingu veidu stripinėjo nukvakęs bitlosenolis, laukiantis susižavėjusios Paryžiaus publikos reakcijos.

Negalima sakyti, kad paryžiečiai yra netolerantiški, nemėgsta meno, ar nesupranta šiuolaikinių jo formų.

Bet toks mianas – gigantiškas žalias pripučiamas subinės kamštis vietoje Kalėdinės eglės šlovingoje Vandomo aikštėje - net jiems pasirodė perdėm įžūlus akibrokštas.

Nesugebėję įvertinti aristokratiško sero Polo skonio ir jo pastangų skleisti tolerantišką mianą, pasipiktinę paryžiečiai nedelsiant pradūrė pripučiamą šedevrą ir smurtingai užsipuolė patį mianininką.

Deja, nutiko tai, nuo ko seras Polas jau buvo atpratęs.

Vienas itin pasipiktines tuo žaliu subinkamščiu Kalėdų retrogradas sugebėjo net tris kartus užmesti muzikaliajam britų serui per veidą ir sugurinti jo ilgą bitlišką nosį.

Lydint minios šauksmams apie tyčiotis iš prancūziškų tradicijų ir tvirkinti vaikus atsibasčiusius svetimšalius.

Iškviesta į nelaimės vietą policija nusikaltėlių nesučiupo, tik suteikė kraujais iš nosies trykštančiam menininkui medicininę pagalbą.

Pasibaisėjusi merija pasiūlė pagelbėti mecenatui su pripučiamos subinkamščio skulptūros užlopymu, tačiau seras Polas išdidžiai atsisakė:

- Jei Paryžius neįvertino mano dovanos, tuo liūdniau Paryžiui. Apsieisite ir su Kalėdu egle, be miano šedevro, - maždaug toks buvo jo atsakas.

--------------------

Ką gi, išties graudi ir netolerantiška Kalėdinė istorija, eilinį kartą neradusi atspindžio mūsų spaudoje.

Liūdna ir skaudu dėl tų nesusipratusių paryžiečių, nesugebėjusių įvertinti to 24 metrų aukščio žalio subinės kaiščio.

O juk jų vaikučiai būtų turėję galimybę pašokti ratelius aplink šį tolerantiško miano šedevrą, pastatytą Kalėdinės eglės vietoje. Kas su jais bus dabar?

UPD:

Pasirodo, mane suklaidino vardų ir pavardžių panašumas. Tas nupezęs senolis NE muzikantas seras Polas Makkartnis, o jo bendravardis skulptorius Polas Makkartnis. 

Atsiprašau Sero Polo Makkartnio už supainiojimą ir per klaidą jam tekusius epitetus. Aš netyčia, ne iš blogos valios.