Trečiojo pasaulio šalių imigrantai pavertė Švediją pasauline prievartavimo sostine

Autorius: Giedrius Kochanka Šaltinis: http://www.sarmatas.lt/10/trec... 2014-10-20 03:35:22, skaitė 5632, komentavo 1

Trečiojo pasaulio šalių imigrantai pavertė Švediją pasauline prievartavimo sostine

Per pirmus septynerius 2013m. mėnesius, daugiau nei 1000 moterų buvo išprievartautos musulmonų imigrantų Švedijos sostinėje Stoholme.

Daugiau nei 300 iš jų buvo jaunesnės nei 15 metų. Šias metais, išprievartavimų skaičius padidėjo dar 16%. Dauguma aukų itin jaunos moterys. Oficiali Švedijos žiniasklaida, kontroliuojama kairiųjų vyriausybės, stengiasi šių faktų neafišuoti ir nuslėpti prievartautojų išpažįstamą religiją.

Tačiau, kai bandoma tiesiogiai kontaktuoti su policijos vyresnybe arba kreiptis  į valdžios institucijas, jie patvirtina (žinoma, anonimiškai, nes bijo prarasti darbą), kad prievartautojai yra musulmonai. Negana to, šių prievartavimų ir seksualinių nusikaltimų liūto dalį, įvykdo asmenys prašantys Švedijoje prieglobsčio. Šie skaičiai iš tikrųjų tėra tik aisbergo viršūnė. Remiantis neoficialiais šaltiniais, prievartavimų skaičius Švedijoje iš tikrųjų yra didesnis 400-900%, nei liudija oficiali statistika.

BRA portalo duomenys:

Tik apie 10-20% seksualinių nusikaltimų yra pranešama policijai. Švedijos Nusikaltimų Tyrimo tarnyba (Nationella trygghetsundersökningen, NTU) teikia tikslesnę informaciją apie šių nusikaltimų apimtis, informuodama ne tik apie nusikaltimų aukas, bet ir apie šių nusikaltimų vykdytojus – ši informacija neatsispindi oficialioje kriminalinėje statistikoje. Iš visų įtariamų seksualiniais nusikaltimais asmenų, didžioji dalis yra vyrai ir tik 2% iš jų- moterys. Nusikaltimų aukos beveik be išimties – moterys. Trečdalis iš jų yra jaunesnės nei 15 metų.

Nepaisant šių šokiruojančių faktų apie seksualinių nusikaltimų augimą, Europos Komisijoje dirbanti švedė Cecilia Malmström, vis tiek norėtų, kad dar daugiau musulmonų atvyktų Švediją, tai automatiškai leistų jiems vykti į bet kurią ES valstybę.

Cecilia Malmström yra ES komisarė vidaus reikalams. Ji- Švedijos Liberalų partijos atstovė, ES parlamento narė nuo 1999m. Viena iš jos funkcijų Europos Komisijoje yra imigracinės politikos priežiūra ES. Kaip ir dauguma ES “aukščiausios biurokratijos” atstovų, ji skatina “kultūrinius mainus”, o tai reiškia imigracijos iš trečiųjų šalių didinimą.

Šie, niekieno nerinkti žmonės Europos Komisijoje, nusprendžia koks imigrantų skaičius yra tinkamesnis ES, primesdami savo valią visoms ES priklausančioms valstybėms.

Švedijoje musulmonai gali prievartauti moteris nesitikėdami griežtos bausmės. Vietoj to, kad griežtintų seksualinių nusikaltimų bausmes, tokie asmenys kaip Malmström skatina tūkstančių prievartautojų atvykimą į Švediją.

Švedija šiuo metu užima antrą vietą pagal išprievartavimų skaičių pasaulyje, skaičiuojant 100 tūkst. gyventojų. Šių nusikaltimų skaičius 6 kartus didesnis nei JAV. Pirmą vietą šioje liūdnoje statistikoje užima PAR.

thepoliticalcesspool.org

Parengė Giedrius Kochanka