Kodėl daugiau nebepirksiu žurnalo "Vogue"

Autorius: Lena Miro Šaltinis: http://www.versijos.com/publ/t... 2014-10-19 05:23:38, skaitė 6420, komentavo 1

Kodėl daugiau nebepirksiu žurnalo

Pasižiūrėkite į šias nuotraukas:

Kokias emocijas jos jums sukelia? Iš kur, jūsų manymu, aš jas ištraukiau? Iš vaikų pornografijos tinklapio? Iš pedofilų bendrijos? Ne , tai dešimtmetės mergaitės nuotraukos, skirtos žurnalo "Vogue" prancūziškai laidai. Štai dar:

Nustojau pirkti žurnalą "Vogue" tuo momentu, kai pamačiau šias nuotraukas. Pirkau ji kas mėnesį, pradedant nuo trečio kurso universitete.

Man nerūpi, kad tai buvo prancūzų "Vogue", o ne mūsų. Man nerūpi, ir tai kad po Doletskajos (buvusi redaktorė) pasitraukimo jis tapo nevertas skaitymo. Man buvo nusispjauti ant visko.

Tuo momentu, kai pamačiau šio vaiko nuotraukas, žurnalas "Vogue" nustojo man egzistuoti, be teisės reabilituotis. Aš daugiau niekada nepirksiu nei vieno šio žurnalo numerio.

Net jei į mūsiškį sugrįš Doletskaja. Su visa buvusia pagarba Wintour.

Vadinkime daiktus savo vardais: šios nuotraukos yra skirtos pedofilams.

Pedofilų buvo ir yra bet kurioje visuomenėje. Mes galime guosti save iliuzija, kad jie - bejėgiai pažeminti atslalūnai, bet viskas yra kitaip. Pažvelkite į mažosios Tilos nuotraukas ir patys spręskite, kaip toli jie gali prasiskverbti ir kokie yra galingi.

Šios nuotraukos gali pasirodyti žurnale tik toje šalyje, kur jų už tai nenubaus. Kodėl nenubaus? Todėl, kad nėra tokio įstatymo. Klausimas: kam naudingas tokio įstatymo nebuvimas?

Bet tai juk Prancūzija. Tai - Europa.

Tačiau mes neturėtume savęs apgaudinėti ir manyti, kad pedofilų esama tik pas juos. Jų yra visur. Taip pat ir pas mus.

Jūs žinote, ko nesuprantu? Kas ir kodėl daro pajuokos objektą iš žmogaus, kuris ilgą laiką, kryptingai ir sėkmingai kovoja prieš pedofilus mūsų šalyje? Kam naudinga internete lipdyti bepročio ir marazmatiko įvaizdį šiam žmogui? Kas stovi už purvo, kibirais pilstomo ant to žmogaus galvos?

Apdergti purvas galima kiekvieną. Jei ilgai ir garsiai šaukti apie ką nors, kad jis - marazmatikas, tai žmonės tai sužiaumos ir ims pritariamai linguoti galvomis: taip, jis tikrai marazmatikas. Net neįsigilindami į detales.

Aš dabar kalbu apie Mizuliną, kuri daugelį metų kariauja su pedofilais įstatymų leidybos lygmenyje.

Jelena Borisovna yra viena iš autorių 2010 metais priimto įstatymo "Dėl vaikų apsaugos nuo informacijos, žalingos jų sveikatai ir vystymuisi". Ji taip pat ėmėsi iniciatyvos, kad Rusijos telekomunikacijų operatoriai privalėtu, pagal nutylėjimą, visiems klientams įjungti "Vaikų" interneto filtravimą.

Mizulina yra viena iš autorių įstatymo, kuris draudžia, priimti į darbą tuos, kurie buvo teisti už seksualinius nusikaltimus prieš vaikus. Tai beprotiška, tačiau ne taip seniai mes dar neturėjome tokio įstatymo, ir atsėdejęs pedofilas vėl galėjo gauti kūno kultūros mokytojo darbą.

Kovoja Mizulina ir lytinės pilnametystės Rusijoje atitolinimo - nuo 16 iki 18 metų.

Jus turite dukterų? Tikriausiai nenorite, kad koks nors vingrus trisdešimtmetis iškrypėlis prikabintų jūsų dukrai, kuriai dar tik vakar sukako 16 metų ir kuri, mano įsitikinimu, tebeturi vaikišką protą, prikabintų makaronų ant ausų ir įsitemptų į lovą, žinodamas, kad jam už tai nieko nebus.

Jeigu žinotu, jog už tai jį gali patraukti baudžiamojon atsakomybėn, jis, nedrįstu temptis jūsų šešiolikmetės dukters į lovą. O jis žino, kad jam nieko už tai nebus ir tempiasi.

Tai štai - toji pati Mizulina, iš kurios juokais raitosi įsisiautėję interneto žiurkėnai, bando padaryti taip, kad bet kuris iškrypėlis šimtą kartų gerai pagalvotų, prieš numaudamas kelnaites jūsų šešiolikmetei dukrai.

Dar kartą atidžiai pasižiūrėkite į dešimtmetės Tilan Blondeau nuotraukas, ir pasibaisėsite, kokie galingi gali būti pedofilai pas juos. Paskaitykite, koks purvas pilamas internete ant tų, kurie pas mus su jais kovoja, ir pasidarykite savas išvadas.

Kokių, jūsų nuomone, įstatymų kovai su pedofilais trūksta Rusijoje?

www

vertė I. V.