Kvietimas į mitingą už Lietuvą be NATO okupantų

Autorius: Giedrius Grabauskas Šaltinis: http://ltnacionalistas.wordpre... 2014-10-16 10:58:39, skaitė 7986, komentavo 1

Kvietimas į mitingą už Lietuvą be NATO okupantų

Š.m. spalio 17 d. Kaune, Vienybės aikštėje prie karo muziejaus, 17 val. 30 min., planuojamas sankcionuotas protesto mitingas.

Mitingas yra iš tų, kurių pastaruoju metu Lietuvoje reikėjo, bet nebuvo. Kurstoma karo isterija, rusofobija, o Lietuvos tikrosios problemos nustumiamos į trečią planą.

Pagrindinės mitingo tezės: Lietuvoje kurstomi ekonominiai karai. Vyksta ginklų pirkimo vajus. Tuo tarpu darbo žmonių teisės nustumtos į antrą planą. Laikas nutraukti žmonių skurdinimą ir išvarymą į vakarus. Ne – Lietuvos narystei NATO. Šalin politines represijas.

Esminis klausimas – dabartinė Lietuva: ar turime tikrą laisvę, ar laisvės imitaciją? Karus kurstantis NATO blokas Lietuvai pasirodė esantis nepatikimas.

Ko gero, pasitvirtino Liudo Dambrausko žodžiai, pasakyti 2000 – ųjų metų pavasarį: „...šis NATO vajus yra Lietuvos nepriklausomybės laidojimo maršas“.

Mūsų mitingas sankcionuotas, su visais reikalingais leidimais. Iš anksto įspėjame, kad už galimas provokacijas nesame atsakingi. Renginys bus filmuojamas. Maidano stiliui nepritariame. Šiame renginyje dalyvaus įvairios pilietinės organizacijos, partiniai ir nepartiniai žmonės. Tai bus pilietinis renginys, skirtas piliečių apsijungimui. Tų, kurie nori pasakyti “NATO – NE” ir  “Lietuva yra ta šalis, kuri siekia taikos ir nekursto karinės isterijos”.

Giedrius Grabauskas, žurnalistas, judėjimo “Vytis” koordinatorius