Trumpai - kam reikalinga Irako ir Levanto Islamo Valstybė

Autorius: Laurynas Ragelskis Šaltinis: http://ldiena.lt... 2014-10-16 01:20:51, skaitė 6010, komentavo 1

Trumpai - kam reikalinga Irako ir Levanto Islamo Valstybė

Irako ir Levanto Islamo Valstybė - specialus projektas skurtas nepavykus greituoju būdu, "arabų pavasario" metodu nuversti Sirijos Arabų Respublikos prezidento Bašaro al Asado.

Rusija ir Kinija užblokavo NATO ir kitų demokratizatorių bandymą įvesti virš Sirijos taip vadinamą "neskraidymo zoną" - tai yra, kaip Libijoje, atimti iš nepriklausomos valstybės galimybę savo gynybai naudoti aviaciją, o patiems paleisti pilną banditų palaikymą iš oro "oro policijos misijos" pavidalu.

Po dvejų metų demokratizatoriai suorganizavo valstybės dydžio "Trojos arklį" - teroristinę kvazivalstybę ILIV, nuo kurios dabar NATO pradės ginti visą pasaulį. Kaip elementaru - dermokratizatoriai negali savo pajėgų įvesti į Siriją - tuomet įves jas į "teroristų siaubiamą teritoriją", o kad niekas nesukliudytų šiai gumanistinei misijai - taip vadinami islamistai, turi kaip galima labiau pakraupinti visą pasaulį.

Būtent todėl tiek žiaurumo demonstruojama iš ILIV smogikų pusės. Būtent todėl platinami video su pjaustomais žurnalistais ir būtent todėl "viso pasaulio" žiniasklaida iki koktumo gausiai platina visą tą teroristinę bjaurastį demokratizatorių šalyse. Kad demokratizatorių visuomenės pačios pareikalautų imtis "kuo griežtesnių priemonių" ir "kaip galima greičiau".

Būtent todėl buvo pakelti kurdai Turkijoje ir Europoje bei pasiųsti kelti riaušių ir reikalauti Turkijos valdžios "atsisakyti nusikalstamo neveiklumo". Tuo tarpu Turkijos valdžia puikiai supranta, kad ILIV banditizmas - tai pretekstas įvesti gumanizatorių kariuomenę į Siriją ir pakovojus su "islamistais" pereiti prie "asadistų" naikinimo.

Ir Turkijos valdžia labai teisingai vengia bet kokio savo karių dalyvavimo šioje provokacijoje, nes įsivelti į karą Sirijoje, prieš šimtatūkstantinę Sirijos Arabų Respublikos armiją, palaikomą absoliučios daugumos gyventojų - tai reiškia įsitaisyti sau tokį hemorojų, kuris gali lengvai palaidoti bet kokį ramū ir sotų pačios Turkijos gyvenimą.

Todėl ir mes klausydaimesi žinių iš Irako ir Levanto Islamo Valstybės fronto, supraskime, kad ILIV - tai tik dar vienas išorinių jėgų bandymas sukelti kuo didesnį gaisrą Artimuosiuose Rytuose, kuris gyvybiškai būtinas išlaikyti pasaulyje iki šiol galiojusį naftinio dolerio monopolį.

Bet, kaip visada rimtuose dalykuose, yra ir dar viena pusė - žymiai sudėtingesnė ir turinti daug toliau siekiančius tikslus. O būtent tai antikoraninė strategija.

Tai yra - "islamo valstybė" yra būtina globalizatoriams tam, kad sunaikinti Koraną, kaip alternatyvios globalizacijos idėjinį pagrindą. Globalizacijos, kuri būtų pagrįsta viso pasaulio žmonių vienijimosi, o ne dabar stumiamos globalizacijos, kurioje menkutė mažuma, savo gerbūviui užtikrinti nori išnaudoti visą jos vergijai pasmerktą žmoniją:

Plačiau apie "Antikoraninę biblinio projekto valdytojų strategiją"