Liberastija ima viršų - bažnyčia nuo šiol bus „atviresnė“ lytinių nukrypimų atžvilgiu

Autorius: LTnacionalistas Šaltinis: http://ltnacionalistas.wordpre... 2014-10-15 00:52:46, skaitė 7253, komentavo 1

Liberastija ima viršų - bažnyčia nuo šiol bus „atviresnė“ lytinių nukrypimų atžvilgiu

Sisteminė žiniasklaida skalambija pranešimais apie Vatikano vyskupų ir pačio popiežiaus priimtą nutarimą, kuriame yra patvirtintas visiškai kitoks požiūris į žmones, turinčius seksualinių problemų (antai žiniasklaidoje vadinamų gėjais ir lezbietėm).

Konservatyvūs dvasininkai šį akibrokštą vadina išdavyste ir tikra gėda jau 2000 metus gyvuojančiai institucijai, kuri kaip tik pagal idėją ir turėtų būti tas bastionas, kuris iki galo gelbėtų pasaulį nuo vertybinio maro.

Tačiau kaip ten bebūtų, faktai rodo visai ką kitą.


Užsienio šalių klerikalai – sodomijos propaguotojų priešakinėse eilėse.

Daug žmonių spėliojo, jog naujasis popiežius atėjęs po Benedikto XVI pasitraukimo, bus daug „atviresnis“ ir „tolerantiškesnis“ pasaulį į pražūtį varančių įvairiausio plauko liberalų naujovėms. Įvairūs jo pasisakymai tą tik ir įrodo.

Žinoma, bažnyčia per savo istorija turėjo ne vieną popiežių-nevykėlį (tikėkimės dabartinis irgi įsirašys i šią „garbingą“ kategoriją), bet tokie pasikeitimai bažnyčios institucijoje tiesiog parodo chroninį liberalizmo pasaulėžiūros, kuri yra dominuojanti pasaulyje, simpotomą: liberalizmas, kaip valdančiosios klasės komposas, pagal kurio kryptį yra formuojamos dabartinės masės amoralumo, natūralios tradicijos negerbimo, susinaikinimo ir debiliškėjimo eiga turi dėsnį pavergti viską ir bet ką, įskaitant net bažnyčią.

Todėl nesistebėkime, kai kunigai kartu su sodomitais žygiuos paraduose (kas yra dažnas reiškinys Europoje) arba konservatoriai, prisidengdami „krikščioniška tradicija“, patys siūlys įteisint tos pačios lyties santuokas.

---

LDiena.lt: taip vadinamų "krikščioniškų-demokratiškų vertybių" partija - "Tėvynės Sąjunga - Krikščionys demokratai"  arba tiesog, konservai, savo gretose Seime turi ir pagrindinį Lietuvos pederastą - buvusį valstybinės Lietuvos televizijos "veidą", išmestą iš televizijos už "profesinį nepakankamumą", o paprasčiau - alkoholizmą. Ir nors daugiau negu trys ketvirtadaliai lietuvių griežtai pasisako prieš Lietuvos pederastizavimą ir iškrypėlių ideologijos propagandą, šita, atseit "dorovingiausia" partija ant "Marijos žemės" per partinį sąrašą atsivedė alkoholiką, chuliganą (teistą už muštynes su policijos pareigūnu), pederastą - žodžiu, savą ir patikimą žmogų valdyti Lietuvos, kurti įstatymus, pagal kuriuos mes turėsime gyventi...

Atitrūkusiems nuo konservatorių vidinių reikalų, primenu: aukščiau kalbama apie Lietuvos Respublikos Seimo narį - tiksliau, cielą organą - Roką Žilinską, kuris keisto nesusipratimo dėka organauja dar ir Seimo "Ekonomikos komitete", "Energetikos komisijoje" ir grupovuchinasi parlamentinėje grupėje "Už demokratinę Baltarusiją" (nes be pederastų - demokratijos Baltarusijoje nebus).

Kodėl to reikėjo? Negi konservai negalėjo tos vienos vietos Seime užpildyti kokiu nors patriotu, profesionaliai išmanančiu bent vieną sritį, o ne degradavusiu papūganu - teksto iš lapo skaitytoju?

Šitas, iš pirmo žvilgsnio, irracionalus konservų partijos - o tiksliau konservų klano viršūnėlės sprendimas yra labai gerai pasvertas ir pamatuotas. Konservai davė suprasti visam pederastų užnugariui - homoseksualizmo lobistams, kad būtent jie, konservatoriai, ištikimai ir nepaisydami bet kokio visuomenės pasipriešinimo vykdys globaliojo pederastijos judėjimo diktuojamą politiką.

Tik dėl to, pederastas, alkoholikas, chuliganas ir apskritai, žmogus be profesijos - Rokas Žilinskas dabar gauna Seimo nario algą: jis yra tarsi pederastiškos kokybės ženklas ant konservatorių munduro.

O su kokia partija Lietuvos klerikalai lengviausiai randa kalbą?

Būtent.

Taip kad Vatikanas tik demonstruoja, kad jis ir toliau eina bei kartu vedasi visas savo ganomas "aveles" ten, kur jam liepta eiti - visuomenės degradavimo, depopuliacijos ir priverstinio paklusimo "aukštesnės jėgoms" kryptimi.

Plačiai ir detaliai apie tai siūlau pasiklausyti Olgos Četverikovos paskaitoje, kurioje ji pristato savo knygą "Išdavystė Vatikane":