Homoseksualai ir Landsbergis (arba žydiaros ir iškrypimas eina greta). Ukrainos atvejis

Autorius: CriticismOfLife Šaltinis: http://criticismoflife.wordpre... 2014-10-14 12:10:51, skaitė 8870, komentavo 1

Homoseksualai ir Landsbergis (arba žydiaros ir iškrypimas eina greta). Ukrainos atvejis

Ne paslaptis, jog labiausiai iškrypusi valstybė pasaulyje – tai Izraelis, kuriame kas pusmetį ir dažniau gatvėmis žygiuoja iškrypėliai, netradiciškos orientacijos subjektai (homoseksualai, zoofilai , mazohistai ir kiti). Toks dėsningumas atsirado ne šiaip sau būtent Izraelyje, kuris nuolatos propaguoja visame pasaulyje įvairų iškrypusį intymų gyvenimą, stengdamasis darkyti žmogišką prigimtį kaip tik įmanoma.

Toks drąsus netradicinių vertybių rodymas lemtas finansiniu galingumu, kurį garantuoja JAV gyventojai, kurie gyvena kolonijose (valstijose) ir finansuoja Izraelio valstybę.

Turėdami neribojamą piniginį resursą, Izraelis gali sau leisti plėtoti iškrypimus bet kokia forma. Materialus gyvenimas yra sutvarkytas, todėl dabar tenkinami visi gyvuliniai interesai.

Lietuvoje, įžymusis žydiara landsbergis nuo seno neslėpia savo ryšių su homoseksualiom asmenybėmis, nes tokia yra žydiarų lemtis – politikoje labai daug visokių iškrypėlių žydiariškos kilmės ir jų neišvengti.

landsbergis

portnikov landsbergis

Šioje nuotraukoje matote realų faktą, kuriuo neįmanoma nuslėpti. Vitalij Portnikov (randamas Facebook – http://www.facebook.com/portnikov) . Tai gana žinoma asmenybė, neseniai dalyvavusi Maidano 2.0 versijoje, kai vienas oligarchų sluoksnis vertė kitą, besidangstant “europinėmis vertybėmis”.

portnikov

Vertėtų prisiminti, kokias vertybes propaguoja ir lietuviakalbės žydiaros (dovydas pancerovas – tai nėra joks kacapas, kuris keikia Rusijos Federaciją – tai grynas žydas), kurių pakankamai lietuviškoje informacinėje erdvėje. Tai nėra jokia paslaptis, bet žydiaros tiesiog dar nėra tiek stipriai įsitvirtinusios, jog galėtų žygiuoti Lietuvos gatvėmis kartu su iškrypėliais , kaip tai daro Izraelyje.

Taigi, apačioje pateikiama vieno žydiaros viešas pareiškimas, kuris retransliuojamas per visus kitus, siekiant galutinai paveikti lietuvio genetiką ir priversti palūžti velniškai amoralybei.

pancerovas

Bet tinklas neapsiriboja vien šitomis žydiaromis, kurias matote – jų gana daug ir iš išvaizdos nenustatyti jų genetinio tipo, kol patys neišsiduoda – taip parodydami kuriai genčiai save priskiria. Žemiau pateikiama Arūno Brazausko, žurnalo “VEIDAS” redaktoriaus retransliacija tų pačių homoseksualų minčių, siekiant ardyti Rytų mentalitetą.