Ugnius Kiguolis: Kai farmacija nusiperka žiniasklaidą ir tiesą vadina melu

Autorius: Ugnius Kiguolis Šaltinis: https://minfo.lt/aktualijos/st... 2020-03-28 08:25:00, skaitė 1674, komentavo 7

Ugnius Kiguolis: Kai farmacija nusiperka žiniasklaidą ir tiesą vadina melu

Mažai kas iš kasdieninių spaudos skaitytojų yra informuoti apie vieno iš lietuviškos žiniasklaidos kanalų - 15min savininkus.

Taigi informuoju savo skaitytojus:

100% 15min akcijų priklauso didžiausiai Baltijos šalyse žiniasklaidos grupei „Postimees Grupp“. Vienintelė „Postimees Grupp“ akcininkė yra Estijos investicinė bendrovė „UP Invest“. Didysis „UP Invest“ akcininkas yra Estijos verslininkas Margus Linnamäe, kuriam priklauso 78% akcijų.

Margus Linnamäe yra savininkas "Magnum Medical" ir didžiausio vaistinių tinklo Estijoje. Didžiausias didmenininkas ir mažmenininkas. Kaip išsireiškia pati spauda:

<..>The owner of one of Estonia's largest pharmaceuticals wholesalers and retailers.<..>


Taip vadinama "nepriklausoma" taip vadinama "lietuviška" taip vadinamos "žiniasklaidos" priemonė "15min.lt" visa, iki pat glandų, priklauso šiam estui

Kitaip tariant, vienas iš mūsų trapios žiniasklaidos kanalų yra absoliučioje farmacijos įtakoje ir čia dirbantys žurnalistai tiesiogiai gauna atlyginimą už farmacinės propagandos piarą.

Būtent dėl šios priežasties šiame šališkame portale rasite didžiulę priešpriešą viskam, kas ne vaistai. Priešpriešą kitoms medicinoms, rasite visapusiškus šių medicinų metodų neigimus.

Todėl net nenuostabu, kai bandoma paneigti net ir akivaizdi, bet farmacijos agendai nepriimtina, tiesa, kaip įvairių virusinių infekcijų gydymas vitaminu C, skaitmeninė medicina, tradicinė kinų, indų, Tibeto medicina.

Taigi, anot 15min medicininio išsilavinimo neturinčio 15min žurnalisto Viliaus Petkausko, vitamino C nauda jam atrodo išpūsta. 

Faktai yra paprasti: 

1. Šiuo metu yra atliekami net keli klinikiniai tyrimai, nustatyti pagal alopatinės medicinos suvokiamus įrodymus.

2. Didelė dozė Vitamino C gydymui nuo įvairių infekcinių ligų, įskaitant is COVID-19 yra taikoma įvairiose šalyse.

3. Gydytojai savo paskyrose skelbia apie sėkmingą tokios motodikos taikymą ir rekomenduoja jį taikyti kitiems.

Dailymail praneša, daktarai visoje New Yorko valstijoje kritiškai sergantiems duoda didžiules vitamino C dozes.

Dr Andrew Weber, ilgametis pulmonologas pasidalino informacija, kad savo pacientams jis duoda 1500 mg intraveninio Vitamino C. Dr Andrew Weber taip pat priduria, kad pacientai taip pat gauna ir kitus vaistus kaip hydroxychloroquine, antibiotiką azithromycin, bei kitus biologinius preparatus. Weber taip pat savo, kad pacientai gavę vitaminą C jautėsi reikšmingai geriau nei negavę. 

Jason Molinet, didžiausio sveikatos priežiūros tinklo Northwell atstovas, taip pat patvirtino, jog korona viruso gydymas vitaminu C, plačiai naudojamas sveikatos sistemoje, bet Vitamino duodamas kiekis pacientui varijuoja priklausomai nuo situacijos. Northwell valdo 23 ligonines New Yorke.

Visa tai vadinasi eksperimentiniu gydymu, kuris buvo taikomas ir Kinijoje. "Ekperimentinis" gydymas vitaminu C naudojamas daugybę metų, nors tik dabar susiimta, kad galbūt reiktų padaryti klinikinius tyrimus, kaip ir gydymui kitais preparatais.

Minėtame Dailymail straipsnyje vardinami ir kiti vitaminai ir mineralai, kuriais įvairios institucijos rekomenduoja stiprinti imunitetą ir taip kovoti su įvairiomis ligomis. 

Taip pat yra naujienų ir iš Italijos, dėl didelio mirčių skaičiaus. Tas pats ISS (Nacionalinis sveikatos institutas Italijoje). Šio instituto ataskaitą, jog 99% mirusiųjų nuo COVID-19 sirgo gretutinėmis ligomis(kai kurie net keliomis) jau aprašiau ankstesniuose postuose, kuriuos farmacijos portalas 15min pavadino partly false.

Telegraph portalas publikavo informacija, jog tas pats institutas ir profesorius Walter Ricciardi teigia, "tik 12 procentų mirties liudijimų parodė tiesioginę sąsają su korona virusu, o 88 procentai mirusių pacientų turi bent vieną išankstinę ligą - daugelis jų turėjo dvi ar tris". 

Tai galėtų reikšti, kad Italijos pateikiama mirtingumo statistika nuo COVID galimai yra 88% netiksli. 

Citata:

<..> “On re-evaluation by the National Institute of Health, only 12 per cent of death certificates have shown a direct causality from coronavirus, while 88 per cent of patients who have died have at least one pre-morbidity - many had two or three,” he says. <..>

Tuo tarpu Gov.uk praneša: nuo kovo 19 dienos, COVID-19 nėra laikomas rimtas pasekmes sukeliančia infekcine liga. Mirtingumas dėl šios ligos yra žemas.

<..> As of 19 March 2020, COVID-19 is no longer considered to be a high consequence infectious diseases (HCID) in the UK.<..>

Jei jūs susirgtumėte, kieno patarimų klausytumėte, medicinos žinių neturinčio žurnalisto ar pulmonologų ir ligoninių atstovų?

Primenu dažnai kitoje temoje naudojamą frazę: Correlation is not equal causation.

Prisiminkite tai analizuodamiesi susirgusių ir numirusių nuo COVID-19 skaičius.