Kaip parengti ir įvykdyti revoliuciją

Autorius: Remigijus Sinkevičius Šaltinis: http://www.sarmatas.lt/10/kaip... 2014-10-10 09:59:21, skaitė 5943, komentavo 1

Kaip parengti ir įvykdyti revoliuciją

Turite problemų su nepaklusnia valdžia, atsisakančia vykdyti globalias ar sionistines programas? Turite nepaklusnius pavaldinius, nesutinkančius su jūsų planais įvykdyti puolamąjį karą? Tapo sunku motyvuoti kariuomenės dalinius paaukoti savo gyvybes dėl bankų elito ar didžiųjų koncernų interesų?

Tada pamėginkite nuversti į kampą įspeistą valdžią, pasitelkę į pagalbą “Soft-Power-Revolution“. Per kelis pastaruosius dešimtmečius, mums teko stebėti nemažai įvairiausių perversmų ir revoliucijų, tad, štai jums sudėtinės (spalvotos) revoliucijos dalys ir darytini žingsniai, kad ji taptų sėkminga.

Kaip aš jau esu rašęs savo straipsnyje “Honkonge vyksta spalvotoji revoliucija“, visi šie žingsniai tiksliai atitinka būtinas sąlygas. Ir atvirkščiai – Europoje ir Šiaurės Amerikoje šia kryptimi niekas nepavyksta – trūksta tam tikrų komponentų.


Kodėl šis plakatas Egipte parašytas angliškai? Tam, kad pasiekti vakarietišką publiką

1. Įsitikinkite, kad jūsų siekiamo tikslo šalyje randasi JAV pasiuntinybė. Ji bus jūsų valdymo centras. Iš ten bus duodami įsakymai ir daug pinigų. Pavyzdžiui Ukraina, kurioje JAV užsienio reikalų ministerija investavo 5 mlrd. dolerių ir “opozicija” kasdien vaikščiojo pirmyn-atgal iš pasiuntinybės.

2. Pasiųskite grupę CŽV, MI6 ir Mossad agentų į šalį įslaptinę jų veiklą, kaip pvz.: “žurnalistas”, “turistas”, “studentas”, “biznierius”, “diplomatas” ir “plėtros darbuotojas”. Būkite išradingi.

3. Panaudokite humanitarinės veiklos priedangą, kaip pvz.: “pro-demokratija” ar “žmogaus teisės”, kad galėtumėte savo nevalstybines visuomenines organizacijas (NVO) netrukdomai įkurti šalies viduje. Užmaskuokite savo veiklą keliais labdaringais darbais, ieškodami naudingų idiotų iš nepatenkintųjų aktyvistų gretų, įtraukdami į NVO veiklą ir patiklius idealistus.

4. Suburkite vidinių šalies išdavikų, kuriuos galima papirkti, tinklą, kurie už pinigus jums mielai dirbs. Taikykitės į intelektualus, akademikus, politikus, žurnalistus, ir jeigu įmanoma, į karininkus. Jeigu jie nesileidžia, pasinaudokite kontržvalgybos duomenimis apie dominančių asmenų silpnybes ir iškrypimus, kad galima būtų juos šantažuoti, priversti juos dirbti jums.

5. Jei jus dominanti šalis dar turi profsąjungas, papirkite jų vadovus, nes nėra žmonių su tokiu dideliu nepilnavertiškumo kompleksu, kaip tie, kurie už pinigus gali išduoti darbininkų klasę. Naudokitės vietinėmis institucijomis, partijomis ir grupėmis, kurios tariamai rūpinasi žmonių gerove ir tuo piktnaudžiauja siekdamos savo tikslų.

6. Suraskite įsimintiną, turiningą šūkį ir spalvą savo “revoliucijai”. Imkime kaip pavyzdį: “rožinė revoliucija” (Gruzija, 2003), “oranžinė revoliucija” (Ukraina, 2004), “kedrinė revoliucija” (Libanas, 2005), žalia revoliucija” (Iranas, 2009), “arabiškas pavasaris” (Tunezija, Egiptas, Libija, 2010 – 2013), “Euromaidanas” (Ukraina, 2014)… ir pagaliau “lietsargių revoliucija” (Honkongas, 2014). Tai strateginio marketingo reikalas, mano mieli!

7. Pradėkite savo “revoliuciją” su “spontanišku protestu”, su veiksmingu žiniasklaidos palaikymu. Panaudokite savo agentus išprovokuoti valdžią, o savo kontroliuojamas NVO apkaltinant valdžią “pažeidžiant” žmonių teises, ar žodžio laisvę, ar demokratines teises, arba tvirtinant, kad buvo manipuliuojami rinkimai. Reikalas visai ne tame ar tie kaltinimai teisingi ir pagrįsti, svarbu tik pakankamai garsiai šį melą reikšti ir pastoviai jį kartoti.

8. Panaudokite jūsų nupirktus žurnalistus, leidžiant “prasisunkti” žiniasklaidoje gėdingoms paslaptims apie puolamos valdžios narius. Jeigu laikraščiai didelėmis raidėmis antraštėse rėks “skandalas”, tai subursite pakankamą būrį pasipiktinusių piliečių, kurie prisijungs prie jūsų apmokamų revoliucionierių.

9. Atspausdinkite savo šūkius ir plakatus iš anksto, kad jūsų šmikiai juos “spontaniškai” laikytų prieš kameras. Suprantama, būtina kad užrašų dalis būtų anglų kalba, nes tikslas -“ patikli amerikietiška ir vakarų europietiška publika ir jos politikai, patraukiant juos į savo pusę. Vėliau jie solidarizuosis ir palaikys jūsų “revoliuciją”.

10. Dabar į protesto eigą išleiskite jūsų nupirktas įžymybes, politikus ir importuotus aktyvistus. Pasirūpinkite plačiu žiniasklaidos dėmesiu su tiesiogine transliacija per ABC, CNN, NBC, CBS, BBC, ZDF, ARD, ORF, SRF ir visomis kitomis kompanijomis kaip jos besivadintų, tiesiogiai iš įvykių vietos su palapinių stovykla, kad tai taptų jūsų “revoliucijos” centru. Prie jūsų judėjimo pradės jungtis tikrai nepatenkintieji esama padėtimi, nuobodžiaujantieji ir šiaip norintys surengti riaušes.

11. Išrinkite jūsų “revoliucijos didvyrius”, padarykite juos patraukliais, parūpindami jiems oratoriškų kalbų, kad prieš kameras jie galėtų įtikinti amerikietišką ir vakarų europietišką žiniasklaidą, jog tai buvo “sukilimas” kaip gaivališkas “masių judėjimas”, kuris buvo nukreiptas prieš “korupciją”, “tironiją”, “rinkimų manipuliavimą”. Pasirūpinkite, kad šitie “tautos atstovai” būtų iškalbūs suprantama anglų kalba ir visada būtų išrenkami kaip interviu partneriai.

12. Dabar, kai visas pasaulis stebi ir visas dėmesys nukreiptas į jūsų “revoliuciją”, reikia suvaidinti įvykį. Priverskite fanatiką save padegti, duokite įsakymą savo provokatoriui mėtyti akmenis arba net šaudyti, išprovokuokite policiją panaudoti smurtą. Panaudokite dirbtinį kraują, kad aktoriai suvaidintų sužeistas aukas. Pateikite žiniasklaidai Photoshopu pakoreguotas nuotraukas, kad atspindėtų dramatiškumą ir paskleiskite gandus apie valdžios išpuolius.

13. Geriausiai kaip “aukas” panaudoti moteris ir vaikus. Pasirūpinkite tikrais ar netikrais žuvusiais. Dabar žiniasklaidos dalyvavimas labai svarbus, todėl skelbkite nuotraukas ir Youtube video internete. Šiais laikais tai tapo kaip “įrodymas”. Žiniasklaida su malonumu naudoja savo laidose šias “baisias istorijas” ir nieko nepatikrinusi jas platina. Taip valdžia praranda paskutinį savo rėmėją liaudyje, tuo pačiu ir pasaulinėje visuomenėje, prarasdama ir “bet kokią savo įtaką”.

14. Dabar ateina eilė jūsų apmokėtiems tarptautiniams žinovams, kurie visame pasaulyje rodo save prieš kameras ir dalyvauja įvairiuose “Talkshow”, giria “revoliuciją” ir smerkia jos “slopinimą”. Per trumpą ar ilgą laiko tarpsnį Jungtinėse Valstijose, ES, NATO ar net JT, tokia šalis paklius į dėmesio akiratį, bus pasmerkta, verčiama prisiimti atsakomybę. Ekonominių sankcijų grėsme verčiant valdžią veikti pagal jūsų reikalavimus, palikti atsistatydinimo arba naujų rinkimų pasirinkimą.

15. Jūsų spalvotos revoliucijos tikslas ne demokratinių sąlygų įvedimas, o esamos valdžios pakeitimas “jūsų režimu”. Taip, kaip Egipte, kur vienas karinis diktatorius buvo pakeistas kitu. Arba Ukrainoje, kur viena plėšikų gauja buvo pakeista kita kriminaline oligarchų gauja. Galutinis rezultatas – turėti jums paklusnų režimą, kad šalis-tikslas pakliūtų į vakarietiškos įtakos sferą su tikslu ją išnaudoti.

Sveikiname, viskas daroma taip kaip reikia!!!

Jeigu jūsų sukurta “spalvotoji revoliucija” nesuveiktų ir valdžia atlaikytų visus jūsų ketinimus ją nuversti, lieka visos kitos smurtinės priemonės. Neskraidymo zonos paskelbimas, šalies bombardavimas, ar ginkluotų teroristų sukilimas (atsiprašau, turėjau omenyje “sukilėliai”), kuriuos jūs infiltravote į šalį.

Paskutinė priemonė – atvira karinė intervencija. Prigalvokite nebūtų dalykų apie šalies valdžią, kokius pavojus kelia demokratijai ši valdžia, apie atominių grybų ar nuodingųjų dujų pavojų, tai puikus gąsdinimo būdas. Hollywood’as tave visada tame palaikys.

Dėl to, kad dalies šių komponentų vakarietiškoje sferoje trūksta (Šiaurės Amerika, Europa, Australija ir Japonija), juose “revoliucijų” nebus, nors pagrindinės priežastys, situacijos ir sąlygos ten labai pribrendusios. “Revoliucijos” vyksta, kaip taisyklė, didelių pinigų pagalba, organizuojant tą iš išorės. Tad belieka stebėti fašistinį didžiųjų koncernų diktatą ir išnaudojimą…ir “revoliucijų” eksportą.

pagal:  Alles Schall und Rauch parengė: Remigijus Sinkevičius