Lietuviškame oficioze liejasi Vašingtono klapčiukų propaganda

Autorius: LDiena.lt Šaltinis: http://ldiena.lt/123... 2014-10-08 04:37:10, skaitė 9521, komentavo 1

Lietuviškame oficioze liejasi Vašingtono klapčiukų propaganda

"Socialiniuose tinkluose jau kuris laikas vyksta nuožmus karas. Kiekvieną dieną įvyksta dešimtys susirėmimų tarp mūsų šalyje gyvenančių proamerikietiškų aktyvistų ir Lietuvos piliečių, kurie bando apginti informacinę erdvę nuo Vašingtono propagandos. Jeigu turite profilį „Feisbuke“, tai šitas keistas reiškinys vyksta prieš jūsų akis."

Ar patebėjote šiuose žodžiuose ką nors neįprasta?

Tiesiog galimai užsakomajame ir atvirai propagandistiniame straipsnyje, publikuotame skandinavų portale "15min.lt", buvo pakeistos geopolitinės šalys. Ir viskas stojosi į savo vietas.

Praktiškai taip ir reikia skaityti visą taip vadinamąją "nepriklausomą" žiniasklaidą, kuri nuo pat savo "nepriklausomybės" pradžios sėkmingai vykdo valdžią uzurpavusių klanų ruporo - oficiozo vaidmenį.

Minėtą straipsnį verta perskaityti tik dėl poros dalykų:

  1. Įsitikinti, kad už pinigus Lietuvoje galima nusipirkti tik ganėtinai žemo lygio literatūrinių sugebėjimų "analitikus".
  2. Pasikelti sau nuotaiką, žinoma, jeigu vertinate niekuo nepridengtą ir grubų farsą;
  3. Sužinoti, o kas gi alternatyvaus yra lietuviškame internete, galinčio pateikti uzurpatoriams ir kriminaliam valdančiųjų klanui nepalankią informaciją?

Būtent 3-iąjį punktą ir panagrinėsiu giliau.

Jeigu skaitėte - matyt atkreipėte dėmesį, kad propagandonistas nėra įdėjęs nė vienos nuorodos į savo cituojamus, niekinamus ir dergiamus informacijos šaltinius. Apskritai, jis it žaltys rangosi stengdamasis netgi išvengti konkrečių pavadinimų. Juk negi duosi žmogui nuorodą, ant kurios tas paspaudęs iškart galės pats persiskaityti ir pats nuspręsti, ar ta informacija pavojinga Lietuvai, ar atvirkščiai - pavojinga Lietuvos valdžios uzurpatoriams?..

Bet aš pasistengsiu šitą klaidą ištaisyti. Nes kaip žinia, mąstyti reikia savo galva, o ne atrajoti nelabai išmanių, o pasak Artūro Račo, tiesiog dundukų, nuomonę (galimai dar ir nupirktą). Beje, būtent todėl ir neminiu propagandistinio teksto autoriaus vardo - nes "jų yra milijonas ir kaina jiems - kapeika" - dundukas ir tiek.

Propagandinis plakatas, skleidziamas per lietuviska „Facebook“.

Deja, neieškodamas negaliu nurodyti šios Feisbuke paskleistos vizualizacijos šaltinio, todėl palieku šią pramogą jums. Beje - "Trys kryžiai" savo istoriniu kontekstu, dar didesnės ir pačios rimčiausios - dvasinės okupacijos simbolis, nes būtent mūsų valdantysis šūdelitis kadaise priėmęs žydkrikščionybę ir pasmerkė mūsų valstybę sunykimui bei padalinimams.

O štai Lietuvos nacionalistų arba Tautinių socialistų platinto bukleto fragmentas.

Tokius lapelius sekmadienio ryta savo pasto dezutese rado panevezieciai.

Jų svetainė - http://ltnacionalistas.wordpress.com. Iš jos yra perpublikuojami straipsniai ir į LDiena.lt - kad ir šis "Kas mes iš tiesų esame? Atsakymas „Delfiui", kuriame LTnacionalisto aktyvistai atsako į Delfi.lt bandymą pagąsdinti skandinaviškos žiniasklaidos vartotojus "hitlerizmo" baubais.

Vieną iš LTnacionalistas tinklapio kūrėjų propagandos platintojas įvardino konkrečiai, tai Žilvinas Razminas, o štai kito tinklapio - irgi talpinamo nemokamoje wordpress.com bloginimo platformoje nei autoriaus, nei tinklapio adreso nurodyti neišdrįso - įdėjo tik antraštinį paveiksliuką. Įdomu kodėl? Ko išsigando? Kad reikės papasakoti, jog šį tinklapį, adresu http://criticismoflife.wordpress.com/ veda Robertas Mažitovas, dar žinomas kaip "Kantas", kuris yra PIRMASIS ir kol kas vienintelis tinklaraštininkas "laisvoje" ir "nepriklausomoje" Lietuvoje nubaustas REALIA LAISVĖS ATĖMIMO BAUSME?

Papasakoti, kad Mažitovas 9 mėnesius praleido tardymo izoliatoriuje, laukdamas kol Jonavos teismo teisėjai pagaliau sugebės sukurpti jam baudžiamąją bylą ir pradės teismo procesą? Jus įsivaizduojate Lietuvos teisėsaugos logiką - žmogus už savo palaidą liežuvį ir atvirai sakant pezalus, ikiteisminio tyrimo laiką leidžia uždarytas į kalėjimą, o pavyzdžiui dabar iškeltos milijoninės mokesčių slėpimo bylos kaltinamoji - "HBH" vadovė, viso labo tėra pasirašiusi pasižadėjimą neišvykti... Maža to - su teismo žinia, ji dabar leidžia laiką užsienyje - matyt laukia, kaip pakryps byla.

Tai – lietuviskas propagandinis puslapis, kuriame neigiama sovietine okupacija ir garbinami tokie Kremliaus seimininkai, kaip Josifas Stalinas.

Toliau, bent jau yra feisbukinio puslapio pavadinimas - „TOP 10 filmų klaidų“ ir mes galime iškart nukeliauti į šią grupę - https://www.facebook.com/socmarketingas

Sis propagandinis paveikslelis buvo publikuotas „Facebook“ puslapyje „TOP 10 filmu klaidu“.

Juokinga, bet 15min.lt kaip velnias švesto vandens vengia nuorodos ir į pakankamai didelį lankomumą turintį Ekspertai.eu tinklapį. Gal bijo, jog A. Nakas ir kompanija nuvilios naiviuosius ir infantiliuosius skandinaviškos pasaulėžiūros vartotojus pas save? Matyt, ne be reikalo.

Eriko Ovcarenko/15min.lt nuotr./Klonio gatveje
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Aktorius A.Nakas Klonio gatvėje.

O štai ir garsieji žemaičiai iš BūkimeVieningi.eu, kurie savo laiškais Vladimirui Putinui bei Aleksandrui Lukašenkai ne tik užtrolino visą uzurpatorių propagandos mašiną, bet ir realiai prisidėjo prie amerikoniškų vertelgų atsitraukimo.

„Bukime vieningi“ veikejai Olegas Titorenko ir Vaidas Lekstutis net neslepia savo prorusisku paziuru.

Apie šią grupę - Labdaringas Donbaso rėmimo fondas "Karas ir taika" (Благотворительный фонд в поддержку Донбасса "Война и Мир") aš nežinojau, bet propagandos ruporas pasistengė, kad išgirsčiau... Tikiuosi išgirs ir daugiau žmonių - vis šiokia tokia atsvara paramą Kolomoiskio banditams renkantiems naiviems arba kraugeriškiems mūsų bendrapiliečiams.

Kažkodėl be "Karo ir taikos" liko nepaminėta feisbukinė grupė "Už teisųjį reikalą. Lietuvos rusai - vienykitės" (За правое дело. Русские Литвы, объединяйтесь).

Bet čia matyt, jau baigėsi pinigai išskirti informacinio karo isterijos kompiliacijai ir "autorius" apsiribojo skurdžiais skurdžių taip vadinamųjų "ekspertų" komentarais.

Pabaigai aš norėčiau pridėti dar vieną puslapį, nors ir ne "prorusišką", ir ne "putinofilišką" - tiesiog dėl smagumo. Tai mano mylymas ir godojamas VisuomenėDotCom.wordpress.com. Tiesiog skaitykite ir džiaukitės - nuobodu nebus.

Tai tiek. Jūsų LDiena.lt