Lochatronai (politiniai) Lietuvoje

Autorius: CriticismOfLife Šaltinis: http://criticismoflife.wordpre... 2014-10-08 00:37:07, skaitė 5164, komentavo 1

Lochatronai (politiniai) Lietuvoje

TV laidos, demonstracijos, organizacijos , šou – LOHATRONAI “runkeliams”, pasitelkiant politinius artistus:

  • Pirmas LOHATRONAS po sausio 2009 metų demonstarcijos, siekiant susilpninti visuomenės protestą ( K.Čilinskas ir JDJ – bei įvairios mentų organizacijos ). Projektas įvykdytas

Siekiant sustabdyti galimą radikalizacimą visuomenės prieš išrinktą nacių pseudo-valdžią (konservatorius), buvo paleistas mechanizmas per K.Čilinską, sukuriant JDJ (jungtinė demokratinį judėjimą), suburti visas aštrią kritiką išsakančius asmenis po vienu sparnu ir vėliaų “nukanalizuoti emocijas”, kurios gali būti pavojingas esamai buržujinei sistemai, pastatytai ant sausio 13 aukų.

Neo-fašizmo atviri propagandininkai čia

k.cilinskas

k.cilinskas JDJ

  • Lohatronas (žiūrėt žemiau) TV šou studijoje, siekiant sumaišyti visuomenei informaciją ir neleisti savarankiškai atkapstyti faktus. Vienas iš nuolatinių mažų projektų, kuriuose dalyvauja politinės partijos, kurios nukanalizuoja visuomenines nuotaikas, koncentruojant jas į TV ŠOU, kuriame iš ankskto žinoma, jog problemos nebus sprendžiamos, o tiesiog klaidinamas visuomeninis žiūrovas. Kuriam galutinai tampa niekas neaišku ir jis pradeda ciniškai vertinti aplinką arba aktualią tematiką.

61286_1403788696522719_1279728586_n

Drąsos kelio lohatronas ( 2010 – 2013 metai ). Projektas įvykdytas

  • Pasinaudojama Pedofilijos istorija, siekiant iš aktyvios bendruomenės, norinčios priešintis sistemai, ištraukti visus radikalius visuomenininkus ir su jais vėliau susidoroti, išskaidyti ir supriešinti tarpusavyje, visus juos sutelkiant politinėje partijoje (Drąsos kelias).

Tuo pačiu siekiama iškelti nacistinę tautininkų organizaciją į paviršių, kažkiek atimant emocialias simpatijas iš nemąstančios runkelių bandos.

drasos_kelio_lohatronas

Pradinė fazė lohatrono su tautininkais, R.Paksu ir Rolandu Paulausku (projektas 2014 -2015 metų)

Naujas projektas, kuriuo tikslas nuolatos koreguojamas , nes po truputį į jį įtraukiamas paskutinis manipuliacinis rezervas, kuriuo dar galima mulkinti visuomenę.

Vienas iš tikslų – tai sukelti Lietuvoje patriotinę atmosferą ir jos energiją perduoti tautinėms organizacijoms, kurios propaguoja neo-nacizmą. Vėliau gi spręsti, ar kanalizuoti energija, arba panaudoti ją suburiant karinę jėgą prieš Rusijos Federaciją.

Taip pat, šiame lohatrone vyrauja ir antraeiliai tikslai – tai visuomenės paruošimas “savivaldos rinkimams”, kurie praeis 2015 metais. Ir jų dėka, daugelyje rajonų ir miestų bus išrinkti neo-nacistinės ideologijos rėmėjai į valdžios struktūras, drąsiai kalbantys apie galimą agresiją iš RFpusės.

10548280_1503079979926923_5093483805620252831_o

Vystymosi stadija, pajungiant “ekspertai.eu”

rolandas_paulauskas

Galutinė – pilna schema lohatrono, pajungiami beveik visi dalyviai (savivaldos rinkimai)

pilnas_rolandas_paulauskas