September 29, 2023

Religiniai fanatikai apie nūdienos fašizmą dainavo dar 1985 metais

Šiandien po ranka pakliuvo video klipas (komentaruose viename iš mano jutūbės kanalų) – pigus, tikriausiai mėgėjiškas, su rusiškais subtitrais, bet kaip niekas kitas tiksliai vaizduojantis mūsų kovido-šizoidinę-kuerkodinę šiandieną:

https://youtu.be/aqyRFDY59yA

Pasižiūrėjus, pasidarė įdomu, iš kur tokie dalykai randasi. Pirmiausia, pats video klipas: filmuotas Japonijoje ir seniausia jo versija jutūbėje yra 12 metų senumo, t.y. įkeltas 2009 metais. Įkeltas kanale su vos 2,6 tūkstančių prenumeratorių ir nuo to laiko pažiūrėtas virš 400 tūkstančių kartų:

https://youtu.be/lknW2mzXMMY

Jau įdomu. Daugiau nei prieš dešimtmetį taip tiksliai pavaizduoti nūdienos realijas reikia turėti neeilinį pramatytojo talentą. Aiškinamės toliau – kas čia per daina ir kas jos autoriai.

Pasirodo, kad daina pavadinimu “Kete, neik [šiandien į supermarketą]” (“Cathy, don’t go”) buvo išleista kasetės formatu albume “This Must Be Heaven!” tolimais 1985 metais Indijoje! Po trijų metų 1988 perleista Italijoje ir tik 2020 metais jau kaip kompaktas JAV-ose. https://www.discogs.com/master/1593657-The-Family-This-Must-Be-Heaven

Albumo autoriai – grupė “The Family”, įkurta Hantington Byče Kalifornijoje 1968 metais, to paties pavadinimo religinės asociacijos. Originalus pavadinimas buvo “Teens for Christ”, vėliau “The Children of God”. Dar vėliau reorganizuota ir pervadinta į “The Family of Love”, kuri buvo sutrumpinta tiesiog iki “The Family” ir galiausiai oficialus grupės pavadinimas transformavosi į “The Family International”. https://www.discogs.com/artist/1280884-Family-Of-Love

Na ir įdomumo dėlei, pačios grupės-asociacijos-sektantų būrelio tinklapis su visomis jų dainomis ir kai kurių dainų tekstais: https://www.nubeat.org/index.html

Albumas su šia intriguojančia dainele jų tinklapyje – “This must be Heaven“. Puslapyje galima rasti ir kitų ne mažiau įdomių dainų, pvz., albume “Across the Sky” yra daina pavadinimu “Saugokis 666” (“Watch Out for 666”), kurioje maloniai primenama apie mūsų laukiančią visuotinę čipizaciją ir pajungimą prie vieno Valdymo Centro.

[…]
In a vision of the future
I saw in a vivid dream
That the hour is soon coming
When men will become machines.
A new One-World Order
Will rise and then demand,
That all the World’s people
Receive their scientific brand.


I saw a tiny preprogrammed

Computer chip so thin,

Implanted in men’s foreheads

Underneath their skin.

Linking all its bearers

To the System’s Central Brain,

The Master Computer

That over them will reign.

[…]

https://youtu.be/jmHNnCDvKf4

Beje, pastarojo albumo dainas galite ne tik atsisiųsti, bet ir peržiūrėti jų žodžius bei akordus, jeigu kiltų noras pabriamčyti gitara.

Ir kam gi apie tai rašau? Ogi įdomu pastebėti, kad dar tebeegzistuojant Tarybų Sąjungai ir mums vis dar tebestatant Komunizmą, tuo pat metu kitoje pasaulio dalyje tam tikruose sluoksniuose tarp “religinių fanatikų”, “sąmokslo teoretikų” ir kitokių “apokalipsės pranašų” nebuvo jokių iliuzijų dėl mums gresiančios ateities. O mes – plačiosios tarybinės masės apie tai net neįsivaizdavome.

Beje, kapitalistinės masės irgi neįsivaizdavo tokios savo klestinčio progresyvaus pasaulio ateities ir sėkmingai visus tokius kūrinius laikė “nesveikos vaizduotės” vaisiais.

Ką gi, sąmonės prablaivėjimas neišvengiamai turėjo ateiti.

Klausimas tik ar ne per vėlai? Juk dar ir šiandien didelė dalis visuomenės nesupranta, kokį apokaliptinį scenarijų paskutinius kelis dešimtmečius – nuo pat 1970-1980-ųjų įgyvendina Globalusis Prediktorius.

Nežinote kas tas “Globalusis Prediktorius”? Tai jau kita tema.

 

Tavo neįkainojamas pasisakymas: