November 30, 2023

LDiena.lt pagaliau užblokuota! Vaje, kas dabar bus?…

Na kągi, taip vadinamos “Lietuvos radijo ir televizijos komisijos” sprendimas įpareigoti interneto tiekėjus blokuoti prieigą prie LDiena.lt domeno per DNS serverius, kurį ji priėmė rugpjūčio 28 dieną ir kurį rugpjūčio 30 dieną sankcionavo Vilniaus apygardos administracinis teismas, pagaliau praėjus daugiau nei pusę mėnesio pasiekė paskutinius mūsų mažos respublikytės interneto pardavėjus.

Nesigilinsiu į teisinio nihilizmo peripetijas, kurias pademonstravo už valdišką algą parazituojantys LRTK “darbuotojai” – neteisėta jų veikla sulauks atskiro įvertinimo.

Dabar gi, mes pereisime į kitą žaidimo etapą – atblokavimą. Pirmadienį (rugsėjo 9-ą), LRTK gavo mano pranešimą-reikalavimą panaikinti jų pačių priimtą sprendimą blokuoti LDiena.lt domeną, kadangi pašalinta formali priežastis, dėl kurios buvo tas sprendimas priimtas.

Štai ir sužinosime praktiškai, kiek laiko trunka terlionės su šia klounų ir utėliukų kontora. Sputniknews.lt atveju, blokavimas fiziškai tęsėsi apie dvi savaites. Dabar į mano pareiškimą per 5-ias darbo dienas LRTK nepateikė jokio prašymo papildyti ar patikslinti informaciją, vadinasi, privalės patikrinti jame pateiktą faktinę informaciją ir priimti vienintelį įmanomą sprendimą – atblokuoti.

O kol kas norint skaityti LDieną.lt iš Lietuvos – teks pasinaudoti linkomanų paruoštomis instrukcijomis Atblokuoti.lt.

Vaikų darželis – bet tegu nabagiukai pabūna REIKŠMINGI.

Beje, buvau aš toje kontoroje. Apgailėtini smurgiai.

 

Tavo neįkainojamas pasisakymas: