November 30, 2023

Kai išsigimėliai užgrobia valdžią telieka tik vienas žingsnis iki genocido. Ir paprastai jis būna žengiamas

Kijevo chuntistų, kruvino perversmo būdu užgrobusių valdžią buvusioje Ukrainoje, statytinis oligarchas Piotras Valcmanas (prisistatantis žmonos pavarde – Porošenka), savo “vyriausiojo armijos vado” kamufliažą pasipuošė specialiu antsiuvu su užrašu:

CINIŠKAS BANDERA

Kad tai ne debiliškas balandžio pirmosios pokštas, galite įsitikinti pasižiūrėjo šio išgamos feisbukinį profilį, iš kurio ir nukopijuota žemiau esanti nuotrauka:

Situacijos fantasmagorija tame, kad Stepanas Bandera buvo vienas iš Ukrainos TSR teritorijoje siautėjusių ukronacionalistinių gaujų vadas ir ideologas. Būtent Banderos vadovaujami banditai ir išgamos išžudė Kijevo žydus, o po to užsiėmė Vakarų Ukrainos, prieš karą kaip ir Vilniaus kraštas užimtos Lenkijos, “valymu” – lenkų, žydų ir kitų ne “titulinės nacijos” atstovų žudymu. Detalus straipsnis apie Banderos ir banderovcų “žygdarbius” jau buvo publikuotas LDienoje.lt.

Ir štai dabar žydų tautybės išgama staiposi prieš kameras demonstruodamas savo apsigimėlišką meilę savo tautos ir kitų žmonių žudymo ideologui, įkvėpėjui ir vykdymui.

Matyt, visiškai dėsninga, kad šiandien jo vadovaujami chuntos baudėjų daliniai lygiai taip pat entuziastingai žudo savo buvusius bendrapiliečius savo buvusios šalies – Ukrainos, Rytuose.

Beje, dar vasarą kitas chuntistas ir vienas pagrindinių Maidauno projekto finansistų žydų oligarchas Igoris Kolomoiskis viešai mėgavosi prisistatinėdamas “žydobanderovcu”. Akivaizdu, išgama Valcmanas kovojantis su išgama Kolomoiskiu dėl įtakos užgrobtose teritorijose nusprendė dar labiau išnaudoti nudurnintų neobanderovcų fanatizmą.

 

Tavo neįkainojamas pasisakymas: