September 28, 2023

Скажи гандонам “НЕТ!” arba Kaip civilizuotai išpisti debilą

(Visų tikrovės neatitinkančių faktų paneigimas – įrašo apačioje)

Paskutinioji komentatorė, susirūpinusi mano pimpalu, užvedė mane ant vienos ginekologinės temos, kuri parodo žmogaus psichikos ypatumus.

Visi išsilavinę žmonės žino, kad moters vaisingumas tiesiogiai susijęs su jos mėnesinėmis. Visi išsilavinę žmonės žino netgi tai, kodėl jos vadinamos “mėnesinėmis”. Taip, nes sveikai moteriai ovuliacijos ciklas vyksta mėnesio periodiškumu. Ir galiausiai visi išsilavinę žmonės žino, kad būtent dėl aukščiau aprašytų fiziologinių savybių moteris gali pastoti tik vieną dieną per mėnesį.

Tačiau kodėl tuomet visi išsilavinę žmonės neiškelia tokio rimto retorinio klausimo, kurį dabar iškelsiu aš:

RETORINIS KLAUSIMAS:
Jeigu moteris pastoti gali tik vieną dieną per mėnesį, tai yra – vos dvylika dienų per metus, kokio velnio reikalingos “kontracepcijos priemonės”? Juk 365 – 12 = 353 dienas per metus moteris ir šiaip savaime, natūraliai negali pastoti.

Kokio bieso moterys turi save IŠTISUS METUS tručyti hormonais, griaunančiais jų trapią ir jautrią hormoninę pusiausvyrą, kodėl jos turi kaišioti į savo makštį įvairius svetimkūnius, tipo spiralės ir pan.,  kurie be ginekologinių problemų daugiau nieko neatneša, galiausiai, kokio bieso vyrai yra skatinami susivynioti savo vienintelę erogeninę zoną į bejausmį lateksinės gumos gabalą?

Juk tai grynas ABSURDAS!


Vienintelis būdas, kaip moteris gali prasmingai panaudoti gandoną

Ir tai nieko bendro neturi su paleistuvystės keliu plintančiomis ligomis – juk nuo savo žmonos vyrui nereikia savo pimpalo saugoti.

Atsakymą matau vieną: tai yra pats grubiausias ir nagliausias farmakologinis VЫJABONAS.

Kai stambiosios pinigų iš debilų ir invalidų susiurbimo korporacijos ieškosi sau dar vieno pinigų šaltinio, paprasčiausias būdas jį atrasti – tai sukurti dirbtinę paklausą.

Šitaip pardavinėjami brangakmeniai, auksas, AKCIJOS, alkoholis, rūkalai, loterijos bilietai. Šitaip pardavinėjama kramtoma guma ir tiktakas. Tai yra ta šūdprekių kategorija, be kurių kiekvienas žmogus kuo puikiausiai gali apsieiti ir kurios be žalos organizmui ir nuostolių kišenei daugiau nieko neduoda.

Būtent šitos kategorijos prekių gamintojai ir pardavėjai yra pagrindiniai reklamos agentūrų klientai – be reklamos jų “verslas” paprasčiausiai bankrutuotų.

Lygiai taip pat ir absoliučiai visa “kontracepcija” – tai yra visuomenės smegenų pisimas atvira forma – ne veltui gandonai yra išstatyti kaip ir cigaretės – prie kasų. Kad žmogus eidamas pro šalį nepamirštų apsidebilinti.


Vienintelis būdas, kaip vyras gali prasmingai panaudoti gandoną

Ir tai tik fiziologinė-ginekologinė gandonofilijos propagandos reikalo pusė, nesiplečiant į tai, ką visi išsilavinę žmonės vadina Sąmokslo (kurio, savaime suprantama, nėra ir būti negali) Teorijomis: apie “kontracepcijos” diegimą, kaip prievartinį visuomenės seksualizacijos būdą.

Dar kartą kartoju tiems, kas neišgirdo:

MOTERIS PER METUS GALI PASTOTI TIK 12 DIENŲ.

Likusias 353 dienas ji gali pistis iki užsikrušimo – bet naudos iš to nebus.

Beje, net ir  po sueities vaisingą dieną pastojimo tikimybė – vos 10%.

Štai šia džiugia nata ir leiskite palinkėti visiems labos nakties, mano mielieji, vienetiniai skaitytojai ir ypač skaitytojos…. skaitytojos…


Gandonų kokybės kontrolė.
O jūs ką, rimtai galvojote, kad jie “electrically tested”?..

======
Kadangi nekurių moteriškos padermės atstovių buvau į akis ir už nugaros išvadintas idiotų, esu priverstas atsiprašyti ir persiprašyti:

Moteris per metus GALI pastoti maždaug 7 kartus daugiau dienų, negu teigiama aukščiau.

TAČIAU, realiai, atmetant medicinines anomalijas, tokias, kaip supergyvybingi spermatozoidai, normali moteris nuo normalaus vyro pastoti gali tik ovuliacijos dieną ir dvi dienos iki jos: 3*12=36 dienos per metus.

Mėgstantiems skaičiukus, rekomenduoju pasiskaityti detaliau: Механизм оплодотворения и вероятность забеременеть. Ištrauka:

Вероятность зачатия или связь оплодотворения с половым актом

Было проведено исследование, которое показало, что наиболее благоприятным временем для зачатия, являются 6 дней предшествующие овуляции и непосредственно день овуляции. Если в течение этих 6 дней у женщины был однократный половой акт, то вероятность наступления беременности составляет от 8-10% в первый день этого интервала до 33-36% в день овуляции. Также вероятность наиболее высока за 2 дня до овуляции и составляет 34-36%.

Когда интервалы исследования были расширены на 1 день в обе стороны (за семь дней до овуляции и на следующий день после неё), обнаружено, что вероятность зачатия в эти дни практически равна нулю.

Наибольшая вероятность зачатия была у женщин имевших ежедневные половые акты в течение 6 дней включая день овуляции – 37%. Женщины имевшие половой акт 1 раз в 2 дня, имели вероятность забеременеть в день овуляции – 33%, и имевшие 1 половой акт в неделю- 15%.

Вероятность зачатия зависит от подвижности и продолжительности жизни, способностью к оплодотворению сперматозоидов и яйцеклетки. Первые живут в маточных трубах в среднем 2-3 дня, в редких случаях 5-7 дней, яйцеклетка же имеет значительно меньшую продолжительность жизни от 12 до 24 часов в среднем, до 48 часов в редких случаях. И тем не менее имеются данные, что способность к оплодотворению, как у яйцеклетки, так и у сперматозоида составляет около 24 часов.

Так что, учитывая приведенные факты, полностью здоровые партнеры могут ориентироваться всего на довольно скромную вероятность зачатия ребенка – 20-25% в каждом менструальном цикле. (Tačiau yra ir kitų tyrimų, kurių duomenimis – pastojimo tikimybė ciklo metu neviršija 10-ies procentų).

 

6 thoughts on “Скажи гандонам “НЕТ!” arba Kaip civilizuotai išpisti debilą

  1. Prisipažįstu, kaltas – jeigu kuri gerbiama skaitytoja, prisiskaičiusi mano pasakų prieš miegą, netyčia užnėštėjo – sutinku būti vaiko krikšto tėvu.

   Jeigu būti labai tiksliai medicinišku – tikimybė pastoti atsiranda šešios dienos iki ovuliacijos ir pačią ovuliacijos dieną. Tačiau kadangi pirmomis dienomis tikimybė labai maža ir išauga ji viso labo tik iki trisdešimt kelių procentų, maža to, yra daugybė faktorių silpninančių tiek vyrų tiek moterų vaisingumą – tai prašau priimti mano apsimelavimą, kaip poetinį hiperbolizavimą.

    
    1. Mano nuomone, didžiausia problema ta, kad kapitalizmo utėlės ir parazitai nori užsidirbti ant visko ir su savo babkėm bei savo išsigimėliška pasaulėžiūra įlįsti į kiekvieną mūsų gyvenimo sritį.

      
     1. Pirma, tai be abėjo, kontracepcijos gamintojai siekia užsidirbti, populiarizuoja, reklamuoja savo gaminį. Tai yra su bet kokiu bizniu.
      Tačiau tavo straipsnyje teigiama, kad kontracepcija pastoviems patikimiems sveikiems partneriams nereikalinga, nes galima nustatyti ovuliacijos dieną kalendoriaus, temperaturos, cervikalines gleivinės metodais ir LH testu.
      Ir klausimai yra
      1) ar skatinamas žmonių noras nepagrįstai nauduoti kontraceptivus?
      2) ar tikrai kontracepcija yra nereikalinga?
      Bet prašom, moterys teigia kad pastojo būtent per nefertilų laikotarpį – per menstruacijos laikotarpį.
      http://www.woman.ru/health/Pregnancy/thread/3995633/
      Kaip galėtum tai pakomentuoti?

       
      1. Edvardai, tai kad moterys pastojo – nėra reikalo komentuoti, jas reikia pasveikinti!

       O jeigu žmonės apskritai gyventų taip kaip jiems Dievo (arba Gamtos – kaip kam labiau patinka) duota, ir seksą naudotų pagal paskirtį – tuomet ir jokių problemų nekiltų nei su kontracepcija, nei su “nepageidautinu” nėštumu (štai šito frazeoologizmo niekaip negaliu suprasti – nėštumas, tai gyvenimo dalis, tai kaip gali būti “nepageidautinas gyvenimas”).

       Mano įrašas – tai proklamacija ir siūlymas nebūti šitos farmakologinės pseudogydytojų mafijos aukomis ir nebemaitinti jų savo pinigais.

       Jeigu kam labai aktualu, “pageidautinas-nepageidautinas gyvenimas” – tuomet yra žmoniškesni ir NUO KORPORACIJŲ nepriklausomi būdai, kaip dulkintis nesivyniojant savo kūno dalių į gumos protezus arba nuodijantis savo organizmą chenikalais bei hormonais.

       Vyras, su gandonu – tai tiesiog vaikščiojantis ir kalbantis dildo. Ir tik tiek.

        

Tavo neįkainojamas pasisakymas: