October 1, 2023

Styvenas Hokingas – mokslo frykas. Be teisės į apeliaciją

Televizijos technologijos tėvas, manęs kad televizija sukels revoliuciją žmonijos švietime ir milijonams atlapos vartus į Žinių, Proto ir Progreso rojų, baisiai nuliūdo matydamas kaip jo išradimas tapo masinio bukinimo, dvasinės degradacijos ir gyvuliškų instinktų tenkinimo įrankiu.


Filo Farnsuortas ir jo kūdikis

Tuo tarpu Gūglas ir už jo stovinti JAV administracija paleisdami Jutūbą tikėjosi, kad jo pagalba pavyks perkelti televizijos puvimo bacilas į virtualų tinklą ir pūdys kiekvieno kompiuterio vartotojo smegenis, ir dabar jie turėtų baisiai nuliūsti ir susimąstyti, nes būtent per Jutūbą visų pirma ir sklinda informacija griaunanti iki šiol sėkmingai statomą globalią kreivų veidrodžių karalystę.

Kai techniškai pasidarė be galo paprasta perduoti savo mintis, žinias ir idėjas kitiems žmonėms – tik laiko klausimas, kada ta informacija pasieks jos ištroškusius žmones bei atgaivins nuo nuolatinio melo perdžiūvusias smegenis.

Puikus jutūbinis kanalas savišvietai: Научный трибунал. Приколы, интересное в физике. Катющик ТВ.

Kaip tyzeriu iš karto dalinuosi ne kokia nors rimta tema (kurių dėstymas yra pritaikytas bet kuriam normaliam nepažeistų smegenų savininkui), o tuo, kas visiškai atitinka tiek mano nuomonę, tiek pačią tos nuomonės pateikimo formą: Stephen Hawking Science freak. Styvenas Hokingas – mokslo frykas.

Neįsivaizduojate, kaip gera ant širdies, matyti kaip purvinomis mazgotėmis yra daužomi snukiai tiems išsigimėliams, kurie pajungę globalią piaro machiną bando invalido vėžimėliu išpisti smegenis visam “civilizuotam” pasauliui…

Netgi personažo parinkimas šitam aktui unikaliai ciniškas – argi supistuose pederastiškai tolerastiškuose Vakaruose kas nors išdrįstų viešai ir aštriai sudirbti invalidą? Juk kalbėdamas su tokiu sutrauka, “padorus” žmogus negali jam rėžti į akis:

– Tamstelė nusišneki, matyt esate patyręs galvos traumą, nes tai vienintelis paaiškinimas, kodėl jūsų minčių seka atmeta moksliškumo ir logikos kriterijus…

Bet ačiū Dievui, kad be “civilizuotųjų” Vakarų egzistuoja dar ir laukiniai Rytai, kuriuose gyvena laukinės kruvinų okupantų-azijatų ordos, neturinčios nieko švento ir ramia sąžinę debilus vadinančios debilais, šarlatanus – šarlatanais, o pederastus – išsigimėliais. Tiesa, jie dar ir negrus vadina tiesiog negrais, o ne kokiais nors “afrokaribiečiais” ar “afroafrikiečiais”, bet tai jau iš kitos operos ir apie tai – kitą kartą.

P.s.: ieškodamas nuotraukėlės iliustracijai aptikau įdomų palyginimą pagal Gūglo paieškos rezultatus:

  • stephen hawking freak -> About 7,860,000 results
  • stephen hawking genius -> About 1,210,000 results

Netgi Gūglas abejoja sveiku šio nelaimingo invalido protu.


Įdomu, kiek S. Hokingo ligą galėjo įtakoti jo destruktyvus mąstymas?

 

Tavo neįkainojamas pasisakymas: