November 30, 2023

Kaip kruvinas kagėbistinis Rusijos režimas užsmaugė esminę demokratijos vertybę – pederadus ir pedopropagandą

Rusijos prezidentas Vladimiras Vladimirovyčius Putinas pasirašė Rusijos dūmos, praktiškai, vienbalsiai priimtą įstatymą dėl homoseksualizmo propagandos draudimo tarp nepilnamečių.

Mūsų Lietuvėlės pederastėliai ir lesbijėlės iškart apsitriedė vaivorykštiniais kakučiais, solidarizuodamiesi su kruvino kagėbistinio režimo kruvinai užengtais Rusijos pederastėliais ir lesbijėlėmis… Nes juk tai baisu ir siaubingai nedemokratiška – juk dabar Rusijoje joks pederastas nebegalės ateiti nei į mokyklą, nei į vaikų darželį, nei viešai susikviesti paauglius į kokią laisvą ir nepadliežną, tipo LUNI, schodkę ir pasakotis bręstantiems protams apie savo pederastiškąją patirtį, bei skeisti tolerancijos dvelksmą, homofobiškų tradicijų kamuojamoje visuomenėje.

Dar didesnė bėda laukia pederastinio piaro flagmanų – žydrųjų kreaklų iš žydrųjų ekranų: jokia pederastinės “kultūros” žvaigždė, alia buvęs mūsų tėvynainis Boria Moisejevas, nebegalės didžiuodamasis aiškinti milijonams telezombių apie tai, kaip žiedinio raumens makšta skatina kūrybybinę potenciją.

Maža to, gręsia, kad vietoj reportažų apie nugalėjusios demokratijos sostinėse vykstančius smagius ir spalvingus invalidų karnavalus, pedovizijų žurnapyderai bus priversti montuoti štai tokius propagandinius klipus, iš pat pašaknų kertančius per žmogaus teises ir neigiančius visos vakarų civilizacijos vertybių kvintecenciją – teisę išpisti BET KURĮ savo artimą per šikną:

O mums belieka laukti, kol būsim priimti į Muitų bei Eurazijos sąjungas – vėl kaip ir visada, savo noru ir su prideramu ubago, einančio valyti savo ponui batus, entuziasmu.

 

2 thoughts on “Kaip kruvinas kagėbistinis Rusijos režimas užsmaugė esminę demokratijos vertybę – pederadus ir pedopropagandą

    1. Taip taip, žinoma – pederastai ir visi kiti Homo Urodicus būtent tuo ir užsiima, kad kovoja už mūsų visų, paprastų darbininkų, melžėjų ir pensininkų teisę protestuoti prieš valdžią…

      O už Ubuntu – pagarba.

       

Tavo neįkainojamas pasisakymas: