November 28, 2023

Įminta XXI-ojo amžiaus paslaptis: už mados trendo, slypi genetinės mutacijos!

Labas, mano mielas Dienorašti!..

Jaučiu, kad tu be galo išsiilgai tiek mano švelnių klaviatūros paspaudimų, tiek begalinių tavo serverio apdeitų… Atleisk, kad negaliu tau skirti tiek dėmesio, kiek tu nusipelnei… Ir šį kartą aš į tave įrašysiu tik labai trumpą, tačiau BE GALO SVARBIĄ pastabėlę: pagaliau radau prišiktakelnių paslapties įminimą!

Tu juk žinai, tas keistas ypatas ir ne kuriuos keistus ypatinus, dėvinčias(-ius) kelnes su klynu, pasibaigiančiu daugmaž ten, kur normaliems žmonėms prasideda keliai? Taigi, taigi, o kame gi kampas nuolatos kėliau sau tokį gyvybiškai svarbu ir atrodė neatsakomą klausimą?

O kampas, pasirodo štai kame:

Šventa tiesa, kad drabužius žmogus išrado ne tik tam, kad apsaugotų savo geibų kūnelį nuo nedraugiškos aplinkos, bet ir tam, kad paslėptų savo trūkumus bei išryškintų privalumus…

Žinoma, tai kas vienam yra akivaizdus trūkumas, kitam gali atrodyti kaip privalumas – tačiau tai jau visai kita istorija. Beje labai artimai susijusi su tokiais terminais, kaip tolerancija, politkorektiškumas bei vakarietiškos civilizacijos vertybės… AHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!

 

Tavo neįkainojamas pasisakymas: