December 4, 2023

Gatvinė Amerikos demokratija ir tikroji anarchizmo prasmė.

Apie “Maištaujančias pizdas” nerašiau ir nerašysiu, tačiau niekaip neatsistebiu debilais siautėjančius aplinkui (rekomenduoju pažiūrėti iki pabaigos):

Geriusiai įvertintas komentaras prie videoklipo:

Genialu, visa šiuolaikinė demokratija 3-uose sakiniuose:

– Jis mums trukdo, jis labai garsiai šaukia.

– Jūs darote tą patį.

– Mes turime teisę į žodžio laisvę.

…kaip man šitų kovotojų už žodžio laisvę ilgesys primena mūsų Lietuvėlės pseudoanarchistų veiksmus fašistuojančių elementų atžvilgiu:

  • jeigu pizdiulei gauna koks naciukas – jie šaukia apie demokratijos pergalę ir teigia, kad kiekvienas turi teisę mušti nacius, o policija neturi kišti ir varžyti Gėrio kovos prieš Blogį;
  • jei pizdiulei gauna koks anarchopizdukas – jie klykia apie susidorojimą ir bėga rašyti pareiškimo į artimiausią fašistinį ir totalitarinį režimą saugančios mentūros skyrių.

Negi galima su tokiais dvigubų standartų adeptais apie ką nors rimtai kalbėtis? Negi jų principai bent kažko verti? O jie dar stebisi, kad žmonėms ant jų nusispjauti, kad tiek mažai jaunimo nori jungtis prie “progresyvių jėgų”… Tiesiog normaliam sveiko proto žmogui užtenka vieną kartą pamatyti, kaip mielieji anarchodemagogai sužaidžia savo dvigubos idealogijos taikymą praktikoje – ir viskas: iš karto pasidaro aišku, kad tai tas pats sisteminis šūdas, tik su antisisteminiais lozungais ant maikučių.

Pizdon visą tą “A” didžiąją apskritime!

Ir štai mane aplankė nušvitimas – pagaliau aš perpratau anachistų simbolio semantiką: apskritimas – simbolizuoja barankos skylę – tai yra jų judėjimo forma, o “A” – tiesiog anarchizmo idealogijos turinio abreviatūra – “Anal”. Analinė skylė.

Su kuo nuoširdžiai ir sveikinu visus Lietuvos ir pasaulio anarchistus.

 

Tavo neįkainojamas pasisakymas: