October 1, 2023

Igoris Rasteriajevas – pirštu į akį apie žmogaus-kūrėjo vietą

Prieš tai įraše tarp kitų įdėjau ir Igorio Rasteriajevo klipą, o štai šiąnakt besikankinadamas su hostinginiais serveriais bei duombazėm pauzės metu tarp virtualybės pazlo kilnojimo iš vienos vietos į kitą netikėtai Starikovo bloge užsiroviau ant interviu su Rasteriajevu.

Įdomu tai gali būti tik tam, kas matė internete samizdatinius Igorio klipus ir kuriems jie patiko (pvz. man). Tačiau vieną vietą iš viso pokalbiu noriu pacituoti, kaip mano paties minties pažodinį atsikartojimą, kito žmogaus lūpose:

— Кто-то видит Вас музыкантом, кто-то поэтом, а каким Вы сами себя  видите со стороны?

— Обычным. Музыканты, поэты — это все от неправильного ощущения. Людям кажется, что человек, который поет песню, и есть исходная точка этих произведений. А на самом деле он является всего лишь проводником. И я себя позиционирую, как проводника. Тут не нужно из себя что-то великое изображать, потому что этот канал попросту могут перекрыть. Так же, как дали, так же и обратно возьмут. Поэтому нужно эту способность нести в себе и стараться беречь, делать все правильно.

Kaip gaila kad tokio elementaraus dalyko niekaip nenori suvokti ne tik kad LANVOS ir LATGOS šūdsiurbiai, bet ir absoliuti dauguma "kūrėjų", įsivaizduojančių, kad tai prie ko prisilietė jų rankos – automatiškai tampa genialiu ir unikaliu KŪRINIU, o jie – to KŪRINIO autorinių teisių turėtojais…

Juokinga.

Ir nieko keista, kad šitie persišikę genijai susėdę ant savo dramblio kaulo unitazų nesugeba iš savo subtiliųjų pradvisusių sieliūkščių išspausti net dešimtadalio to, ką gali Igariokas.

 

Tavo neįkainojamas pasisakymas: